Rīgas modes nedēļa, kura notiks no 21. līdz 24. martam, savas septiņu gadu pastāvēšanas laikā ir kļuvusi par vienīgo un veiksmīgāko platformu, kura sniedz vislielāko ieguldījumu Latvijas modes industrijas attīstībai, informē RFW organizatori.

Par to liecina ar katru sezonu augošā pasākuma popularitāte gan no modes dizaineru un žurnālistu, gan no reģiona iedzīvotāju puses. Strauji pieaugusi interese arī no ārvalstu modes speciālistu puses. Palielinās skašu apmeklētība un pasākuma popularitāte plašākā publikas lokā, informē nedēļas rīkotāji.

RIGA FASHION WEEK ir modes svētki, kas ne tikai izdaiļo mūsu pilsētas kultūras notikumu kalendāru, bet ir arī profesionālākais pasākums modes dizaineriem Latvijā. Dalība RFW ir kļuvusi par sava veida kvalitātes zīmi, kas apstiprina kolekcijas un dizainera meistarības augsto līmeni. Lai nokļūtu Modes nedēļas dalībnieku sarakstā, dizaineru kolekcijas piedalās stingrā atlasē, konkurence ar katru gadu pieaug. Šajā sezonā Baltijas modes federācija saņēma RFW vēsturē vislielāko pieteikumu skaitu no vietējiem dizaineriem.

RIGA FASHION WEEK ir pamats, kurš sniedz dizaineriem daudzpusīgas attīstības iespējas. Organizatori uz skatēm aicina žurnālistus no vietējiem un pasaulē zināmiem izdevumiem, modes kritiķus, industrijas speciālistus, tirdzniecības sektora pārstāvjus un esošos un potenciālos klientus. RFW sabiedrībai vēsta par to, ka Latvijā ir mode, kura ir konkurētspējīga arī ārpus valsts robežām.

Daudzi Latvijas modes zīmoli tiek pārdoti ārzemēs, savukārt Rīgā ir palielinājies to veikalu skaits, kuri piedāvā latviešu dizaineru apģērbus.

Šobrīd nēsāt Latvijas dizaineru radītos tērpus ir modē!

Tieši Rīgas modes nedēļā tika atklāti daudzi jauni vārdi, kuri kļuvuši pazīstami gan Latvijā, gan arī pasaulē.

Tas viss liecina, ka modes industrija Latvijā attīstās, projekts ir pieprasīts un sniedz gaidītos rezultātus. Baltijas modes federācija turpina rādīt pasaulei labāko, kas tiek radīts mūsu valstī, galveno vietu Rīgas modes nedēļas programmā atvēlot tieši Latvijas dizaineriem.

Šajā RIGA FASHION WEEK sezonā tiks prezentētas tādas Latvijas modes dizaineru un zīmolu nākamās sezonas rudens/ziemas kolekcijas kā Natālija Jansone, Žanete Auziņa, Sarmīte Ostaneviča, Katja Šehurina («katyakatya shehurina»), «ONE WOLF» (Agnese Narņicka), «Narciss», «SockBox», «QooQoo», «RED SALT» un dizaineru grupa «PAVILJONS» (Eliza Ceske, Agnese Narņicka, Artis Štamgūts, Dace Krieviņa-Bahmane, Vita Radziņa un Laura Selecka, Indra Salceviča).

Tradicionālās Rīgas modes nedēļas laikā tiks prezentētas Latvijas populārāko dizaineru, kā arī Lietuvas, Igaunijas un Itālijas modes zīmolu 2012./2013. g. rudens/ziemas kolekcijas.

Sekojiet informācijai www.rfw.lv.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO