Latvijas kluba Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Peka Rautakallio ir neapmierināts ar viņa vadītās komandas darbībām skaitliskajā vairākumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pret Novokuzņeckas «Metallurg» vienību.

«Šī mums bija sarežģīta spēle, jo vēlējos redzēt, kā sevi parāda mainītie spēlētāju virknējumi,» pēc spēles teica Rautakallio. «Tas bija svarīgi, taču spēlētāju sapratne līdz ar to pajuka. Man nepatika vairākums, jo tā laikā pretiniekiem allaž bija labas iespējas gūt vārtus.»

«Tāpat nesaprotu, kāpēc spēles beigās izvērsās kautiņš [starp Jāni Spruktu un Krisu Saimonu]. Tam nebija nekāda iemesla. Komanda spēlēja pietiekami labi, lai uzvarētu. Puiši labi cīnījās,» izteicās somu speciālists.

Rautakallio atzina, ka komandas gūto vārtu skaits šosezon varētu būt lielāks, noveļot daļu vainas uz komandā iepriekš pabijušajiem uzbrucējiem, kuri nav attaisnojuši uz sevi liktās cerības un līdz ar to sastāvā nav nostiprinājušies.

«Man liekas, ka mums kaut kas ir jādara. Saimons pie mums nekad nav kāvies. Ja viņš ir sadusmots, tas nozīmē, ka kaut kas nav kārtībā,» lakonisks savos izteicienos par spēli bija Novokuzņeckas kluba galvenais treneris Antons Jemeļins.

Rīgas «Dinamo» KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā spēkosies ar Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu.

«Sērija ar «Torpedo» būs smaga, taču jāņem vērā, ka šajā līgā katra komanda ir spējīga uz lielām lietām. Viss būs atkarīgs no sīkumiem un pamatlietu izpildes. Katrā konkrētajā dienā situācija būs atšķirīga,» par gaidāmajām cīņām Gagarina kausā izteicās Rautakallio.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO