Šo sestdien, 25.februārī, plkst.20.40 LNT šova «Pelnrušķīte» trešajā sērijā dalībnieces gaida divi izaicinājumi - pirmajā tiks pārbaudīts, vai viņām piemīt grācija un viņas spēj augstpapēžu kurpēs noiet pa šauru laipu, bet otrajā būs jāpierāda, ka pārzina balles deju soļus, informē LNT pārstāve Inguna Sermole.

Šovā «Pelnrušķīte» ir palikušas deviņas dalībnieces, un jau trešajā sērijā varēsim redzēt, kā viņām veiksies nākamajos divos pārbaudījumos. Meitenes dosies uz Liepāju, kur tiks pārbaudīts, vai potenciālajām pelnrušķītēm piemīt grācija - dalībniecēm peldkostīmos un augstpapēžu kurpēs būs jādodas pāri šaurai laipai, kas pārlikta pāri Liepājas Spa centra baseinam. Lai paveiktu šo savā ziņā ekstrēmo pārbaudījumu, dalībniecēm būs nepieciešama liela drosme un, zināmā mērā, arī apņēmība. Vai visām tas izdosies, vai tomēr kāda iekritīs ūdenī?!

Otrs izaicinājums šova «Pelnrušķīte» dalībniecēm būs balles dejas! Viņām būs jāpierāda ekspertiem un skatītājiem, ka pārzina balles deju soļus. Meitenēm kopā ar profesionāliem dejotājiem būs jādemonstrē čačača deju soļi un Vīnes valsis. Kurai deju soļi padosies raiti, bet kura sapīsies kleitā?

Dalībniecēm piemītošo grāciju un dejotprasmi vērtēs profesionāli eksperti - Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, vingrošanas trenere Kristīne Bērziņa un deju skolas «Lesto» īpašnieks un vadītājs, divkārtējs Latvijas sporta deju čempions Raivo Letapurs.

Skaties un seko līdzi šova «Pelnrušķīte» dalībnieču gaitām pārbaudījumos jau šo sestdien, 25. februārī, plkst. 20.40 kanālā LNT.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams