FOTO: TVNET

Šodien notiekošajam referenduma par otru valsts valodu ar lielu interesi klātienē seko arī ārvalstu mediji, novēroja aģentūra LETA.

Piemēram, lai atspoguļotu Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) balsojumu Rīgā, klāt bija vairāki žurnālisti un televīzijas operatori no Krievijas. Tāpat referenduma atspoguļošanā pārstāvēti vairāki Baltijas valstu mediji un starptautiskās ziņu aģentūras.

Tāpat amatpersonu balsojumiem un referenduma norisei līdzi seko arī liels skaits pašmāju mediju.

Jautājums par Latvijā notiekošo referendumu šodien ir viens no ziņu sižetiem arī globālajā ziņu pārraidē raidsabiedrībā «BBC».

Jau ziņots, ka vēlētāju aktivitāte šodien notiekošajā referendumā pagaidām ir augstāka nekā pērn notikušajā referendumā par Saeimas atlaišanu, liecina aģentūras LETA aprēķini.

Pirmās stundas laikā pēc vēlēšanu iecirkņu atvēršanas Latvijā kopumā referendumā nobalsojuši 25 500 balsotāju jeb 1,66% no kopējā vēlētāju skaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija. Savukārt pērnā gada 23.jūlijā referenduma pirmajā stundā bija nobalsojuši vairāk nekā 20 000 iedzīvotāju jeb 1,37% no visiem balsstiesīgajiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO