Svētdien, 5.februārī, plkst.20.20 telekanālā LNT būs skatāms šova «Latvijas zelta talanti» otrais atlases raidījums, informē šova producente Ilze Jansone.

Otrā «Latvijas Zelta talanti 2012» atlases raidījuma dalībnieki neliks vilties ne žūrijai, ne skatītājiem: uz skatuves kāps desmitgadīgais Deivids no Lūznavas, kurš dažu sekunžu laikā galvā spēj saskaitīt un izrēķināt jebkuru kalendāra dienu no 1901.gada līdz 2099.gadam; basketbola kluba «Valmiera» karsējmeitenes rādīs, kā patiesībā ir jāfano par basketbolu, savukārt šarmantā franču šansonu dziedātāja Ineta ar savu stāstu iepazīstinās dziesmā.

Skatītāji arī varēs novērtēt četru jautru puišu apvienību «Īsāk sakot», kuri rādīs talantu, ko viņi paši dēvē par teātra deju. Azartiskus un tiešām elpu aizraujošus trikus demonstrēs monotriāla lietpratēji no Greentrials.lv komandas - puiši, kuri ne tikai māk braukt ar vienriteni, bet arī spēj ar to lekt, dejot un pārvarēt šķēršļus.

Ventspilnieces no modes deju studijas «Skorpions» iepazīstinās ar savu dejotprasmi, tāpat - ar līnijdeju aizraut centīsies četrpadsmitgadīgais Krišjānis no Liepājas rajona.

Izgudrotāja un topošā zinātniece Madara no Daugavpils rādīs savu vijoļspēles talantu, bet Kārlis no Rīgas spēlēs ģitāru. Par vēl vienu muzikālu priekšnesumu parūpēsies grupa «Tirkizband» no Jelgavas.

Jau pirmajā raidījumā žūrijas vērtējums dažiem dalībniekiem bija skarbs. Skatītāju balsojumā neiekļuva divi dalībnieki – dejotāja Zane Balode no Carnikavas un kikbokseris ar operdziedātāja dvēseli Vitālijs Kirovs no Rīgas.

Lai arī reizēm skarbi, žūrijas pārstāvji visi kā viens ir pārliecināti, ka Latvija ir talantu zeme. «Mēs vēl tikai pamazām ieskrienamies, un daži dalībnieki no mums varbūt saņem pa bonusiņam, tomēr skatītāji jau visu saliek pa īstajām vietām,» saka žūrijas pārstāvis Jānis Ozols.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO