Guntara Rača viedoklis: Dīvains jautājums? Noskatoties sestdienas vakarā "Cīņas kluba" finālu, tā arī netapa skaidrs, kura dziesma tika atzīta par gada spēcīgāko dziesmu. Pērn tā bija "Ripoja akmens", bet vai kāds var pateikt, kura dziesma īsti uzvarēja šogad? Skaidrs, ka tā vai savādāk, par uzvarētāju tika kronēts Intars Busululis, taču jautājums paliek - ar kuru dziesmu?

Izvilkums no "Cīņas kluba" publiski pieejamā nolikuma vēsta"

" 1. Vispārējie noteikumi

Dziesmu aptaujas “Latvijas Muzikālā Liga” uzdevums ir noteikt gada

populārāko dziesmu Latvijā."

Tur nav neviena vārda par "atraktīvāko izpildītāju" vai kā citādi. Tad nu, lūk, sanāk, ka pasmejoties par saviem kolēģiem, Busulis ir uzvarējis ar dziesmu "Busulis" :-)

Nekādi citādi nesanāk, jo dziesma "Davai, davai", kura pretendēja uz "Gada spēcīgākās" dziesmas titulu šajā šovā, nemaz netika izpildīta.

Taču tas neliedza Busulim plūkt laurus un saņemt sponsoru dāvanas plati smaidot. Un par to nelikās ne zinis, ne "atraktīvā" žūrija, ne raidījuma producenti, nedz pats klātesošais LNT ģenerāldirektors. Pofig.

Par muļķiem šajā raidījumā tika pataisīti gan Igo, Dzelzs vilks, Ivo Fomins, Aisha, Liene Šomase, S.P.B, Dons, Labvēlīgais Tips un Andris Ērglis, kuri ievērojot noteikumus, izpildīja dziesmas, ar kurām tie bija šim finālam kvalificējušies. Un patiesībā par idiotiem tika pataisīti arī TV skatītāji, kas tērējot naudu balsojumam atbalstīja savus favorītus.

TV šova producents Niks Volmārs apgalvo, ka šajā šovā tika noskaidrots "atraktīvākais" mūziķis, nevis labākā dziesma. Ja tā, tad tas būtu bijis jāieraksta nolikumā un visiem dalībniekiem jāpaziņo vēl pirms tam. Tad Andris Ērglis varētu dziedāt "Ripoja akmens", Igo uzrautu jautru dziesmu par "Dzeltenajām kurpēm", bet Dons nodziedātu " Ja tu man esi", bet "Labvēlīgais tips" vispār varētu tādus hitus " nobliezt", ka atraktivitāte garantēta. Taču nē, šī atruna tiek lietota jau pēc šova, lai nebūtu jāatsauc rezultāti un jānosauc lietas īstajos vārdos.

Lai ko arī tagad neteiktu šova producenti, vienīgā iespēja "saglābt seju" ir šos rezultātus anulēt. To varētu izdarīt arī pats Intars, ja būtu pietiekami drosmīgs atzīt savu kļūdu. Un par ļaunu nenāktu atvainošanās saviem kolēģiem. Līdz šim Intaru pazinām , kā savējo starp savējiem.

Guntars Račs

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams