"Cīņas kluba" desmitajā un šīs sezonas noslēdzošajā TV šovā uzvarēja šarmantā tautas mīlule Liene Šomase ar dziesmu "Jauna diena”, finālā uzvarot savu draudzeni, "fabrikanti" Aišu, kura izpildīja dziesmu "Cerību iela".

Pirmajā pārī tikās Aiša un grupa "Linga", kura izpildīja dziesmu "Gan". Pirmo reizi lielas auditorijas priekšā kopā ar tēvu dziedāja Gvido Lingas dēls Svens. Jāatzīst, ka balsotāju atbalsts bija līdzvērtīgs gan Lingam, gan Aišai, taču dīvainā kārtā uzvarēja salīdzinoši neizteiksmīgā Aiša.

Otrajā pārī uzstājās tautā mīlētā dziedātāja Liene Šomase un grupa "Vostoc", kura izpildīja dziesmu "Kā viens". Sportistu valodā runājot, Liene Šomase pieveica "Vostoc" - vienos vārtos.

Līdz ar to, finālā tikās divas karstas daiļavas. Pārliecinošu skatītāju balsu vairākumu ieguva Liene Šomase.

"Es biju ļoti priecīga, ka varēju piedalīties "Cīņas klubā", nerunājot jau par uzvaru. Liels paldies šova organizētājiem un arī Artim un Tomam. Nebiju gaidījusi tik pozitīvas atsauksmes, ņemot vērā, ka presē viņi par mani tik labi neatsaucās," saka šā vakara uzvarētāja Liene Šomase.

Savukārt Aiša komentē: "Es jau esmu lielajā finālā ar "Dziesmu pustumsā", tāpēc šovakar uzvarēt nebija mans mērķis. Man nenormāli patīk "Cīņas kluba" burziņš, atmosfēra, studija un publika. Publika ir vienkārši fantastiska, un man ir liels prieks, ka Liene uzvarēja."

"Biļešu servisa" kasēs var iegādāties biļetes uz "Cīņas kluba" lielo finālu, kurš notiks 21. februārī naktsklubā GODVIL. Vietu lielajā finālā jau ir nodrošinājuši Dons ar dziesmu „Kolekcionārs”, Aisha „Dziesma pustumsā”, Ivo Fomins „Mēs dzīvojam pasakā”, Labvēlīgais Tips „Tu man virsū negāzies”, Andris Ērglis un Igo „Spēle”, S.P.B. „The moon”, Dzelzs Vilks „Uijā uijā nikni vilki” Intars Busulis „Davai davai” un šīvakara uzvarētāja Liene Šomase ar dziesmu „Jauna diena”.

Šajā šovā simpātiju balvu no „Tupla” un dzīvības apdrošināšanu no no AAS „Balta” saņēma Aisha. Līdzīgi kā iepriekšējos šovos, arī šovakar „Cīņas kluba” ģenerālsponsors „OKarte” finālistiem uzdāvināja revanšmaču boulingā. “Cīņas kluba” ģenerālsponsors “OKarte”, sponsors „MSI Datori”, atbalsta „Tupla”.

“Cīņas kluba” atkārtojumu, kā arī dalībnieku dziesmu videoversijas un videoklipus varēs redzēt Latvijas Mūzikas kanālā un interneta lapā www.lmk.lv.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO