12. februārī Ogres Zilokalnu trasē notiks distanču slēpošanas sacensības 2x30 km stafetē ar masu startu. Pasākumu organizē veikalu tīkls «Fans» sadarbībā ar projektu «Nesēdi mājās», TVNET informē pasākuma organizatori.

Lai arī ziemas mēneši līdz šim vairāk ir atgādinājuši vēlu rudeni vai agru pavasari, februāris, pēc meteorologu prognozēm, attaisnos savu bargākā ziemas mēneša nosaukumu. Jau otro gadu pēc kārtas sacensību organizētāji aicina nesēdēt mājās un pārbaudīt spēkus distanču slēpošanas stafetē. Noteikumi tie paši: komandā divi dalībnieki, distanču slēpes, 60 kilometri. Komandas tiek dalītas grupās pēc dalībnieku sastāva - vīriešu vai jauktā grupa. Nav svarīgs ne dalībnieku vecums, pieredze, slēpju garums vai formas tērpa krāsa, nedz arī, cik katrs no dalībniekiem veic trases apļus un kilometrus, svarīgi ir veikt kopējo distanci - 60 kilometrus.

Pieteikties sacensībām var līdz 9.februārim, elektroniski aizpildot pieteikumu interneta mājas lapā www.nesedimajas.lv vai «Nesēdi mājās» slēpju nomā (Mālkalnes prospekts 26, Ogre) un samaksājot dalības maksu 10 LVL (par komandu). Dalības maksa sacensību dienā - 15 LVL (par komandu). Sīkāka informācija un nolikums www.nesedimajas.lv

Sacensību norises vieta ir labiekārtota, un trase sagatavota ar Ikšķiles un Ogres novadu pašvaldību atbalstu. Spēcinošu ēdienreizi nodrošinās Rīgas Dzirnavnieks, bet informatīvo atbalstu - ww.tvnet.lv. Dizains un noformējums - www.digitalalepele.lv. Balvas sarūpējuši veikalu tīkls «Fans», sacensības organizē projekts «Nesēdi mājās».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams