LNT, Latvijas Mūzikas kanāla (LMK) un Radio SWH projekta "Cīņas klubs" devītajā TV šovā uzvarēja tautas mīlētais un cienītais Intars Busulis ar dziesmu "Davai davai", finālā uzvarot Astro’n’out, kuri izpildīja dziesmu "Apaļa pasaule".

Pirmajā pārī tikās Intars Busulis un Viesturs Dūle, kurš uzstājās ar skatuves vārdu Livingstons un izpildīja dziesmu "Puķu bērni". Cīņa bija visai nevienlīdzīga, un Intars iekļuva finālā ar lielu balsu pārsvaru.

Intars Busulis par Livingstonu: "Man patika Viestura uzstāšanās, taču gaidīju interesantāku manas dziesmas versiju. Šķiet, no manas dziesmas bija tikai vārds "davai"."

Otrajā pārī spēkojās divas daiļā dzimuma pārstāves - Amber jeb Aija Vītoliņa un Māra ar grupu Astro’n’out. Gan studijā, gan pie TV ekrāniem skatītāju atbalsts abām māksliniecēm bija vienlīdzīgs. Ar dažu balsu pārsvaru finālā iekļuva Astro’n’out.

"Atšķirībā no iepriekšējā gada šogad mēs gatavojāmies nopietnāk,” stāsta grupas Astro’n’out dziedātāja Māra Upmane-Holšteina. "Un šogad es jutos daudz drošāk. Šoreiz sajutu arī daudz lielāku atbalstu no skatītājiem studijā. Man ļoti patika šodienas šovs, pat ja mēs neuzvarējām," atzīst Māra.

Finālā ar aptuveni simts balsu pārsvaru uzvarēja Intars Busulis, kurš šajā sezonā jau bija piedalījies "Cīņas klubā" ar dziesmu "Brīvdiena", taču lielajā finālā neiekļuva. Šodienas uzvara Intaram nodrošina iekļūšanu lielajā finālā, un iespēju cīnīties par gada atraktīvākās dziesmas titulu.

"Protams, ka esmu priecīgs par uzvaru un saku milzum lielo paldies visiem, kas šajos grūtajos laikos nežēloja santīmus un balsoja par mani," saka Intars. "Protams, būšu arī priecīgs uzvarēt lielajā finālā, taču man tas nav svarīgākais. Vislielākais gandarījums man ir paša piedalīšanās šajā pasākumā," uzsver Inatrs Busulis.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams