Ženēvas auto izstādē, kas apmeklētājiem durvis vērs 2.martā, "Fiat" koncernā ietilpstošais "Alfa Romeo" rīkos divu savu jaunāko modeļu pasaules pirmizrādi. Tie būs "Alfa Romeo 159 Sportwagon" un "Alfa Romeo Spider".

Tāpat kā visi pārējie "Alfa Romeo" automobiļi, arī jaunais "Sportwagon" sevī apvieno itāļiem raksturīgo stilu un eleganci ar sportiskiem auto raksturīgām gaitas īpašībām, bet to visu papildina plašs un funkcionāls salons, kādu var gaidīt no auto ar universāla virsbūvi.

"Alfa Romeo 159 Sportwagon" ir tieši tikpat garš, cik sedans, proti, 4660 mm. Dizaineri automobili zīmējuši tā, lai vizuāli tas drīzāk izskatītos sportisks, nevis praktisks, ko izdevies panākt ar nolaidenu jumta līniju. Tomēr tas nenozīmē, ka "piezemētais" auto ir zaudējis praktiskumu - "Alfa Romeo" apgalvo, ka automobiļa salons ir tikpat ietilpīgs un funkcionāls un bagāžas nodalījums nav mazāks kā citiem augstas klases universāļiem, turklāt tas viss tiekot pasniegts apvienojumā ar itāļu markai raksturīgajām sportiskajām gaitas īpašībām.

Atkarībā no valsts "150 Sportwagon" tiks piedāvāts divās vai trīs versijās, ar divpadsmit dažādām virsbūves krāsām un pieciem dažādiem interjera apdares toņiem.

Automobiļa dzinēju paletē ir trīs jauni JTS benzīna motori: 1,9 litru (160 ZS), 2,2 litru (185 ZS) un jaudīgākais 3,2 litru V6 motors ar 260 ZS. Bez šiem tiks piedāvāti arī trīs Multijet turbodīzeļi: 1,9 8V (120 ZS), 1,9 16V (150 ZS), kā arī 2,4 litru piecu cilindru agregāts ar 200 zirgspēkiem. Visi dzinēji sajūgti ar sešu pakāpju mehānisko transmisiju, bet dažām versijām būs iespējama arī automātiskā un Selespeed robotizētā pārnesumkārba.

Otra "Alfa Romeo" debija Ženēvas auto izstādē būs "Alfa Spider" - auto, kas atsauks atmiņā itāļu markas zelta laikus un tradīcijas šajā automobiļu klasē.

Jaunais "Spider" ir salīdzinoši liela izmēra (1830 mm plats, 4396 mm garš un 1367 mm augsts) divvietīgs auto ar izstieptiem aizmugurējiem lukturiem un četriem izpūtēja uzgaļiem, kas netieši norāda uz vaļējā auto temperamentīgo raksturu.

Automobiļa interjers veidots no augstas kvalitātes materiāliem, un tajā ir daudz vērtību paaugstinošu aprīkojuma elementu: atkarībā no "Spider" versijas standarta aprīkojumā ietilpst divu zonu automātiskā klimata kontrole, kruīza kontrole, audiosistēmas vadības pogas uz stūres rata u.c.

"Alfa Spider" būs pieejams divās versijās ar 2,2 litru (185 ZS) un 3,2 litru (260 ZS) benzīna motoriem, turklāt, tāpat kā "159 Sportwagon", arī divvietīgā auto jaudīgākajai versijai iespējama "Q4" visu riteņu piedziņas sistēma.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams