Sestdien, 7.janvārī, norisinājās Volcom riekstu sviesta ārprāts Milzkalnes snovborda parkā. Latvijā speciāli uz šo pasākumu bija atbraucis Volcom komandas menedžeris Jans Prokes, kurš bija patīkami pārsteigts par lielo dalībnieku skaitu un atzinīgi izteicās par vietējo braukšanas prasmi.

Pasākumā piedalījās arī trīs lietuvieši un viesi no Krievijas un Ukrainas. Lai gan pieteikušies bija vairāk nekā 120 cilvēki, piedalīties varēja tikai 90 - katrā vecuma grupā pa 45 braucējiem. Visi, kas piedalījās rail jamā, dabūja speciālos Volcom PBRJ 06 tūres T-kreklus!!!

Rail jam sākumā notika uz dažādiem slaidiem: C box, kinked box, rainbow un street rail. Bet finālā šovu vecākā grupa parādīja uz Volcom konstrukcijas - vertikālā box (50''). Starplaikos notika cīņa par riekstu sviesta un šokolādes sviesta maizītēm, riekstiņiem, desiņām un tēju.

Salūta pavadībā tika paziņoti Volcom PBRJ rail jam rezultāti: Grupā līdz 16 gadiem: 1. Alberts Viegliņš 2. Raitis Helmanis 3. Bertrams Kreivaitis Grupā virs 17 gadiem: 1. Mārtiņš Tēcis 2. Ģirts Laube 3. Voldemārs Siliņš Best trick titulu ar cab 5 over kinked box ieguva Ģirts Laube, bet Elza Sīle tika atzīta par labāko Volcom PBRJ meiteni!!!

Visi uzvarētāji saņēma superīgas balvas - pirmo vietu ieguvēji tika pie jauniem APO snovborda dēļiem. Balvās bija arī Electric brilles, Etnies kedas un Volcom apģērbi un aksesuāri... pilni maisi ar pašu labāko no Boards.lv veikala. Volcom PBRJ kā punkts uz i bija Volcom mantu lietus, kurš gāzās pār dalībnieku galvām.

Nākamais Volcom PBRJ apstāšanās punkts ir tepat kaimiņos - sestdien, 14. janvārī Igaunijā, Kuutsemäe snovborda parkā. Jans Prokes par Volcom PBRJ Latvijā: www.volcom.com

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO