Chrysler grupas zīmols Jeep jau tuvākajā laikā sāks piedāvāt atjaunoto Grand Cherokee, kas, pēc uzņēmuma vārdiem, ir visa atdzimušā koncerna seja.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli, jaunais Grand Cherokee ne vien izskatās labāk, bet ir arī labāk aprīkots gan komforta, gan drošības ziņā, un ir arīdzan ekonomiskāks un dinamiskāks.

Jeep atzīmē, ka automobilim ir pavisam jauna konstrukcija, kas krietni uzlabojot nesošās virsbūves stingrības parametrus, līdz ar ko auto ir labāk jūtams, un tas pozitīvi ietekmē arī trokšņu un vibrācijas līmeni.

Uz ceļa auto iegūst no neatkarīgās piekares priekšā un aizmugurē, bet apvidū talkā nāk trīs dažādas 4x4 sistēmas, Selec-Terrain sistēma, Quadra-Lift pneimopiekare un virkne citu elektronisku asistentu, kas palīdz, piemēram, nobraukt no kalna un uzbraukt kalnā. Tāpat automobilim ir virkne elektroiekārtu un sensoru, kas palīdz pārvietoties pa maģistrāli, kā arī izklaides sistēmu, piemēram, satelītradio, satelīttelevīzija un interneta pieslēgums.

Jeep Grand Cherokee aprīkošanai var izvēlēties starp diviem dzinējiem. Viens ir 5,7 litru V8 motors ar 360 zirgspēkiem, bet otrs - Chrysler koncerna 3,6 litru V6 ar 290 ZS. Jeep norāda, ka ar šo motoru apgādāts apvidnieks spēs 100 kilometrus nobraukt ar 10,2 litriem benzīna.

Foto: Chrysler
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams