*Ar francūzietes aizrautību. Intervija ar aktrisi Leonardu Ķesteri

- Mani apbūra tava attieksme, pašlepnums un cieņa pret savām attiecībām, kad pirms vairākiem gadiem medijos parādījās ziņas par to, ka citai sievietei no tava vīra būs bērns, un no tavas puses nebija nekādas publiskas netīrās veļas mazgāšanas.
- Esmu tā audzināta. Ja gribi zināt par manu otro vīru, es varu pateikt tā – uzskatu, ka viņš ir palaidis garām iespēju nodzīvot skaistu ģimenes dzīvi un kopā ar savu sievu sagaidīt brīnišķīgas vecumdienas. Bet viņam bija iespēja, katram no mums tāda ir. Neesmu piedzimusi, lai bojātu savu un citu dzīves. Man ir dots uz šīs Zemes tik maz laika, es gribu to nodzīvot tā, lai pašai ir prieks. Lai man ir bauda dzīvot. Negribu teikt, ka esmu vislabākā, visbrīnišķīgākā, visskaistākā, bet man ir konsekventi un ļoti principiāli uzskati attiecībā pret šo valsti, pret savu darbu, izglītību, kultūru, nāciju, karaļiem un karalienēm, uzticību, ticību, mīlestību. Viens absolūtais, konsekventais uzskats ir tas, ka es vēlos, lai būtu skaisti. Saproti? Lai patiešām būtu skaistums. Man tas ir svarīgi. Lai mums ar tevi būtu labas attiecības, lai tu man droši varētu piezvanīt citos jautājumos un es tev arī.
Un Ģirts to skaistumu ņēma un sabojāja.
Mīļā, bet es kā sabiedrisko attiecību konsultante, vairs ne kā iesaistītā persona, varu pateikt konkrētu secinājumu – viņš atļāvās ilgstoši izlikt mūsu ģimeni apsmieklam. Tas daudz ko liecina par viņu kā par cilvēku un par viņa vērtībām. Es nemetu uz viņu akmeni, viņš tā vienkārši ir darījis, liecinieki tam ir visi, un avīzes jau paliks vienmēr.
Tas ir fiksēts fakts un būs hrestomātisks piemērs: šim pārim bija šādi – viņa laikus neaizvācās, un viņš savukārt nesaprata, ko dara.
- Tu esi tā, kura laikus neaizvācās?
- Protams. Bet tu jau nemūžam neticēsi, ka tavs tuvākais cilvēks uz kaut ko tādu ir spējīgs.

* Kas slēpjas aiz “Sestdienas” žurnālista Egīla Zirņa lieliskā humora?

Man viņu gribas dēvēt par Zirni. Tā vieglāk! Melotu, ja teiktu, ka uzrakstīt par viņu ir viegli. Pirmkārt jau tāpēc, ka žurnālists. Otrkārt, tik daudz jautājumu sen nebiju uzdevusi. Bija brīži, kad nesapratu, kur beidzas nopietnie teksti un sākas humors. Tas sarežģīja visu vēl vairāk. Zirnis atklāja, ka neesot no tiem, kam patīk runāt. Vieglāk viņam būtu uzrakstīt! Esot absolūti vienkāršs tipiņš, taču man viņu gribētos saukt par ģeniālu dīvaini, kurš nekautrējas teikt, ka viņam patīk dzīvnieciņi, taču aizmirst par viņiem rūpēties; kurš kazino niknumā atļāvies mētāt kārtis pa gaisu un izsaukties rupjiem vārdiem; kurš pasmaida žilbinoši, atklājot, ka patiesībā man pretī sēžot vidusskolnieks, kurš joprojām kautrējas no sievietēm. Vēl vairāk – pēc brīža jau man pretī sēdēs pamatskolnieks. Nu, ziniet – Zirnis nepavisam nav vienkāršs tipiņš!

·    Patiesi stāsti par sānsoļiem. Meklējam atbildes uz  “kāpēc?”
·    Mīlestība turbo režīmā. Kaspara Bindemaņa mamma. Mākslinieces Irēnas Bindemanes dzīvesstāsts
·    Atrodot Īsto. Brīvas sievietes dienasgrāmatas nobeigums


Lasi vēl
Dzīve un karjera
* Paralēlā dzīve nevar būt godīga!
* Slavenību mammas atklāti par saviem bērniem – Ditu Lūriņu-Eglienu, Uldi Marhilēviču un Ilvu Liepiņu.
* Latviešu Betmens ar misijas apziņu. Ivars Beitāns – viens no lidošanas atrakcijas “Aerodium” izveidotājiem
* Es esmu sieviete! Kad mēs to apzināmies un kas tiek no mums gaidīts?
* Mesija un Mefistofelis. Bono no grupas „U2”
 * Pusceļā. Labo darbu veikala “Otrā elpa” vadītāja Elīna Žagare
 * Kā man negribas strādāt! Kur rast motivāciju?
 * Nepaklausīgās jeb Sieviešu diena Baškīrijā
* Pašas gatavots zefīrs, trifeles un biezpiena sieriņi

pirkumi un mode

* Izcel stilu. Sāc ar aksesuāriem!
* Stilīga visu nedēļu! Bērnu apģērbu dizainere Dace Sāmīte

skaistums un veselība

* Gatava pludmalei jeb 25 noderīgi padomi lieliskam izskatam
* Alveja – brīnumlīdzeklis degungalā
* Ūdens šalts pret kilogramiem

starpbrīdis

* Arī karalienes ir sievietes. Intervija ar aktrisi Ievu Puķi par izrādi “Marija Stjuarte”
* Idejas brīviem brīžiem
* Grāmatas izvēlas radio “Star FM” ētera balss un TV3 laika ziņotāja Maija Rozīte