Datums sporta veids/disciplīna Sportists Ieņemtā vieta
13.02.          ātrslidošana, 5000 m      Haralds Silovs      20. vieta          
13.02. biatlons 7,5 km, sprints Gerda Krūmiņa 48. vieta
13.02. biatlons 7,5 km, sprints Madara Līduma 57. vieta
13.02. biatlons 7,5 km, sprints Līga Glāzere 69. vieta
13.02. biatlons 7,5 km, sprints Žanna Juškāne 79. vieta
14.02. šorttreks, 1500 m Haralds Silovs
10. vieta
14.02. biatlons 10 km, sprints Ilmārs Bricis 14. vieta
14.02. biatlons 10 km, sprints Andrejs Rastorgujevs 50. vieta
14.02. biatlons 10 km, sprints Kristaps Lībietis 64. vieta
14.02. biatlons 10 km, sprints Edgars Piksons 78. vieta
14.02. kamaniņu sports 1x Mārtiņš Rubenis 11. vieta
14.02. kamaniņu sports 1x Inārs Kivlenieks 18. vieta
14.02. kamaniņu sports 1x Guntis Rēķis 26. vieta
15.02. slēpošana 10 km, brīvais stils
Anete Brice 70. vieta
15.02. slēpošana 15 km, brīvais stils Jānis Paipals 72. vieta
15.02. kalnu slēpošana, nobrauciens
Roberts Rode 58. vieta
16.02. kamaniņu sports 1x Maija Tīruma 9. vieta
16.02. kamaniņu sports 1x Anna Orlova 13. vieta
16.02. kamaniņu sports 1x Agnese Koklača 24. vieta
16.02. biatlons 10 km, iedzīšana Madara Līduma 38. vieta
16.02. biatlons 10 km, iedzīšana Gerda Krūmiņa 57. vieta
16.02. biatlons 12,5 km, iedzīšana Ilmārs Bricis 32. vieta
16.02. biatlons 12,5 km, iedzīšana Andrejs Rastorgujevs 58. vieta
17.02. hokejs Latvija - Krievija 2:8
18.02. kamaniņu sports 2x Andris un Juris Šici 2. vieta
18.02. Kamaniņu sports 2x
Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš 12. vieta
18.02. biatlons 15 km, individuāli Madara Līduma 67. vieta
18.02. biatlons 15 km, individuāli Gerda Krūmiņa 69. vieta
18.02. biatlons 15 km, individuāli Līga Glāzere 78. vieta
18.02. biatlons 15 km, individuāli Žanna Juškāne 84. vieta
18.02. biatlons 20 km, individuāli Edgars Piksons 37. vieta
18.02. biatlons 20 km, individuāli Kristaps Lībietis 70. vieta
18.02. biatlons 20 km, individuāli Kaspars Dumbris 73. vieta
18.02. biatlons 20 km, individuāli Ilmārs Bricis 74. vieta
20.02. hokejs Latvija - Čehija 2:5
20.02. skeletons Martins Dukurs 2. vieta
20.02. skeletons Tomass Dukurs 4. vieta
20.02 slēpošana 30 km, iedzīšana Jānis Paipals 54. vieta
21.02. hokejs Latvija - Slovākija 0:6
21.02. šorttreks, 1000 m Haralds Silovs 16. vieta
21.02. kalnu slēpošana, superkombinācija Roberts Rode bez rezultāta
22.02. bobslejs 2x Edgars Maskalāns, Daumants Dreiškens 8. vieta
23.02. biatlons 4x6 km, stafete sieviešu izlase 19. vieta
24.02. kalnu slēpošana, milzu slaloms Kristaps Zvejnieks 62. vieta
24.02. hokejs Latvija - Čehija 2:3 pag.
24.02. hokejs Latvija 12. vieta
25.02. kalnu slēpošana, milzu slaloms Liene Fimbauere 51. vieta
26.02. biatlons 4x7,5 km, stafete vīriešu izlase 19. vieta
26.02. kalnu slēpošana, slaloms
Liene Fimbauere 49. vieta
27.02. šorttreks, 500 m Haralds Silovs 12. vieta
27.02. kalnu slēpošana, slaloms Kristaps Zvejnieks 38. vieta
27.02. bobslejs 4x Edgara Maskalāna četrinieks 11. vieta