Latvijas valstsvienība Vankūveras olimpisko spēļu hokeja turnīra otrajā B apakšgrupas spēlē šonakt plkst. 2.30 tiksies ar zvaigžņoto Čehijas izlasi.

Abām valstsvienībām tā būs pirmā savstarpējā spēle olimpiskajās spēlēs, bet 2006. gadā pasaules čempionāta ietvaros Rīgā komandas cīnījās neizšķirti - 1:1.

Protams, par mača favorīti tiek uzskatīta Čehijas vienība, kurā spēlē hokeja superzvaigznes ar Jaromiru Jāgru priekšgalā. ''bwin.com'' bukmeikeri čehu uzvaru vērtē ar koeficientu 1,10, savukārt Latvijas panākums tiek samērots - 14,00.

Turnīra pirmajā spēlē čehi svinēja uzvaru 3:1 pār saviem principiālajiem pretiniekiem slovākiem, savukārt Rīgas ''Dinamo'' un KHL labākā snaipera Marsela Slovākijas izlase piektdien 2:1 pārsteidzoši pārspēja pēdējo divu gadu pasaules čempionvienību Krieviju.

Pēc Latvijas likumsakarīgā zaudējuma 2:8 Krievijai komandas vadītājs Oļegs Znaroks izteicās, ka veiks maiņas spēlētāju virknējumos. Šajā spēlē neveiksmīgi darbojās aizsargu pāris Rodrigo Laviņš (spēles laiks - 14:07) un Guntis Galviņš (spēles laiks 12:49), kuri nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -5, kas bija sliktākais rādītājs starp mūsu izlases hokejistiem. Iespējams, tieši šie divi hokejisti tiks izšķirti, bet tas lai paliek treneru kompetencē.

LHF preses dienests ziņo, ka Latvijas hokeja izlase regulāri saņem līdzjutēju vēlējumus un uzmundrinājuma vēstules, ko spēlētāji labprāt lasa brīvajā laikā Vankūveras olimpiskajā ciematā.

Lūk komandas atbilde: ''Paldies jums par atbalstu un ticību mums! Priecē, ka esat kopā ar mums gan klātienē Vankūveras arēnā, gan agrajos Latvijas rītos pie TV ekrāniem. Olimpiskajā turnīrā visas hokeja izlases ir ļoti spēcīgas. Bet mēs apsolām, ka darīsim visu, lai priecētu jūs ar Latvijas hokeja sniegumu šajā olimpiādē! Turiet īkšķus par mums! Paldies!''

Latvijas valstsvienības sastāvs 2010. gada olimpiskajām spēlēm

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Herberts Vasiļjevs, Miķelis Rēdlihs, Ģirts Ankipāns, Mārtiņš Cipulis, Jānis Sprukts, Aleksejs Širokovs, Mārtiņš Karsums, Aleksandrs Ņiživijs, Armands Bērziņš, Kaspars Daugaviņš un Gints Meija.

Aizsargi: Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Arvīds Reķis, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Rodrigo Laviņš, Kārlis Skrastiņš, Oskars Bārtulis.

Vārtsargi: Edgars Masaļskis, Ervīns Muštukovs un Sergejs Naumovs.

Kā ziņots, Latvijas Hokeja federācija (LHF) ar tās vadītāju Kirovu Lipmanu priekšgalā konkrētu mērķi olimpiskajās spēlēs nav nospraudusi, vien norādīja, ka uzdevums ir cīnīties par uzvaru katrā spēlē.

Pēdējais priekšsacīkšu mačs Latvijai jāaizvada ar Slovākiju - 21. februārī plkst. 2.30.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams