Festivāla "Positivus" atklāšanas vakarā uz galvenās skatuves piektdien uzstāsies tādi mākslinieki kā "Noep", "Years & Years" un jaunā zviedru popmūzikas zvaigzne Tūve Lū (Tove Lo), informēja festivāla rīkotāji.

"Noep" uzstāšanās paredzēta plkst.19.15, pēc tam uz festivāla galvenās skatuves plkst.21.15 kāps dziedātāja Tūve Lū, bet plkst.23.30 - "Years & Years".

Uz citām festivāla skatuvēm šovakar koncertus sniegs tādi mūziķi kā "Scrach Perverts", Valentino Khan, "Paul Oja & Dj Quest", "The Family Dog", "Afro Tallin Beat Orchestra", "Leksy", "Alisher", "Judzhen", Justinas Jarutis, "Dead Furies", Ivans Dorns, kā arī pašmāju mākslinieki "Pacific K", Edavārdi, "Franco Franco", "Tehnikums", Ansis, "Kasetes", Reinis Jaunais un citi.

Kā informēja festivāla pārstāve Elva Lorence, satiksmes ierobežojumu dēļ "Positivus" organizatori apmeklētājiem uz Salacgrīvu iesaka braukt savlaicīgi. Saistībā ar ceļu remontdarbiem posmā no Duntes līdz Svētciemam tiks noteikts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā.

Tāpat tiem, kas uz festivālu dosies ar savu automašīnu, jārēķinās, ka gaidāmas izmaiņas ceļā uz festivāla autostāvvietu. Proti, šogad iebraukšana festivāla oficiālajā autostāvvietā būs no citas puses un apmeklētājiem uz stāvvietu būs jānogriežas uzreiz aiz "Circle K" degvielas uzpildes stacijas.

Maksa par iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā ir astoņi eiro, un tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no stāvvietā pavadīto stundu skaita. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, organizatori rosina iegādāties abonementu, kura cena ir 20 eiro.

Nākamajās festivāla dienās uzstāsies austrāliešu mūziķis Niks Keivs, britu grupa "The Prodigy", Marlons Viljamss, "Youngr", Džeremijs Lūps, "Mura Masa", The Barr Brothers", "Lauv", "Dagamba" un daudzi citi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO