Jau šovakar pirmie mūzikas festivāla "Positivus" koncerti, uzstāsies "Noep", Ivans Dorns, "Years & Years", Tūve Lū un daudzi citi. Aplūko TVNET fotoreportāžu no Salacgrīvas.

Kā informēja festivāla pārstāve Elva Lorence, satiksmes ierobežojumu dēļ "Positivus" organizatori apmeklētājiem uz Salacgrīvu iesaka braukt savlaicīgi. Ceļa remonta dēļ posmā no Duntes līdz Svētciemam tiks noteikts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā.

Tāpat tiem, kas uz festivālu dosies ar savu automašīnu, jārēķinās, ka gaidāmas izmaiņas ceļā uz festivāla autostāvvietu. Proti, šogad iebraukšana festivāla oficiālajā autostāvvietā būs no citas puses un apmeklētājiem uz stāvvietu būs jānogriežas uzreiz aiz "Circle K" degvielas uzpildes stacijas.

Maksa par iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā ir astoņi eiro, un tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no stāvvietā pavadīto stundu skaita. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, organizatori rosina iegādāties abonementu, kura cena ir 20 eiro.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams