FOTO: AP/EPA/Reuters/Scanpix

Apšaudē Kanādas pilsētā Toronto svētdienas vakarā nogalināti divi cilvēki, bet 12 guvuši ievainojumus. Pats uzbrucējs vēlāk atrasts miris.

Apšaude cilvēku pārpilnajā Grīktaunas rajonā notikusi svētdienas vakarā desmitos pēc vietējā laika (pirmdien plkst.5 pēc Latvijas laika). Šāvējs miris pēc apšaudes ar policiju, taču nav skaidrs, vai viņš nošauts vai nošāvies pats.

Grīktaunas rajonā ir daudz restorānu, kafejnīcu un veikalu, un vasaras vakaros tas ir pārpilns cilvēku, kuri tur vakariņo un atpūšas.

Vairāki aculiecinieki telekanālam "CP24" pastāstīja, ka dzirdējuši desmit līdz 20 šāvienus. Kāds vīrietis telekanālam sacīja, ka redzējis šāvēju, kurš bija ģērbies melnā un uzvilcis cepuri.

Pēc aculiecinieku teiktā, uzbrucējs ātri gājis pa ielu un šāvis ielu malās esošajos restorānos un kafejnīcās. Par upuriem kļuvuši cilvēki vairākos kvartālos.

Ievainotie nosūtīti uz dažādām slimnīcām. Ievainoto vidū ir jauna meitene, kura atrodas kritiskā stāvoklī.

Policija šobrīd nav noskaidrojusi uzbrucēja motīvu. Kā pavēstīja policijas preses pārstāvis, šobrīd ir pāragri teikt, vai šaušana bijusi saistīta ar terorismu.

Tomēr Toronto policijas priekšnieks Marks Saunders paziņoja, ka šaušana Grīktaunā nav bijusi nejauša un viņš kā motīvu neizslēdz terorismu.

Nedēļas nogalē Toronto policija bija ielās izvietojusi papildus desmitiem policistu, reaģējot uz neseno ar šaujamieročiem saistītās vardarbības pieaugumu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO