FOTO: publicitātes

Dziedātāja Marta Grigale klausītājiem piedāvā savu jaunāko dziesmu “Manās rokās visi ziedi novīst”, kā arī maina skatuves vārdu – turpmāk mūziķi sauks vienkārši MARTA.

Skatuves vārda maiņu MARTA skaidro ar vēlmi pāršķirt savā mūzikā jaunu lapu: “Kopš manas pirmās dziesmas izdošanas pagājuši gandrīz 3 gadi, daudz kas ir noticis un mainījies, daudz esmu iemācījusies, un izaugsme sauc pēc pārmaiņām. Es neesmu izdomājusi jaunu vārdu – es vienkāršoju esošo, lai tas vēl labāk piestāvētu manai mūzikai. Vienmēr esmu priecājusies par to, ka vecāki man šādu vārdu ir devuši, un izjūtu to ļoti spēcīgi.”

Jaunais singls tapis, sadarbojoties ar vairākiem Latvijā zināmiem mūziķiem – to producējis DJ Rudd, un radošajā procesā piedalījusies arī Māra Upmane – Holšteine (“Astro’n’out”), Kristaps Ērglis (“Triana Park”) un Jolanta Gulbe – Paškeviča.

Darbs pie jaunās dziesmas izvērties par nebijušu pieredzi Mārai Upmanei – Holšteinei: “Bija prieks piedalīties dziesmas vārdu tapšanā, jo dziesmas piedziedājums iepatikās jau no pirmās atskaņošanas reizes. Man šī bija pirmā reize, strādājot pie kāda cita mākslinieka mūzikas, kura izvērtās patīkama un viegla, jo ar MARTU dalām līdzīgu mūzikas izjūtu.”

Arī dziesmas producents DJ Rudd atzīst, ka jaunā sadarbība izvērtusies veiksmīga: "Mani iedvesmo mūziķi, kuri grib strādāt, lai augtu un attīstītos. Ne visi latviešu mākslinieki ir gatavi uzklausīt viedokļus vai aicināt palīgā papildspēkus. MARTA ir strādīga un gatava diskusijām gan par formu, gan jēgu, tādēļ esmu priecīgs gan par procesu, gan rezultātu."

Zīmīgi, ka skatuves vārda maiņa un jaunās dziesmas izdošana notikusi tieši MARTAS vārda dienā – 27. jūlijā.

Dziesma klausāma lielākajās Latvijas radiostacijās un digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO