Triana Park

FOTO: publicitātes

Pašmāju grupa "Triana Park" šā gada pavasarī laida klajā jaunu albumu "Alive", un šonedēļ jau sper soli tālāk, laižot klajā jaunu singlu ar hiphopa elementiem latviešu valodā "Rozā brille"

"Dziesma ir par savas pasaules veidošanu un ticību savai vīzijai - tik bieži dzirdam ieteikumus un pamācības, kā labāk vajadzētu, bet galu galā katram pašam jāzina, kāds lēmums ir jāpieņem. Tas prasa drosmi un ne vienmēr ir viegli. Savā dzīvē tik bieži esmu dzirdējusi, ka jānomierinās, ka šī ideja jāmet malā, vai tērps pārāk traks... Mans ieteikums ir iet savu ceļu, brist savu purvu vai būvēt pašam savu lidlauku - jo viss ir paša rokās. Un nav gari jāsēž un jādomā - kā būtu, ja būtu..." tā grupas soliste Agnese Rakovska par jauno dziesmu.

“Mēs esam priecīgi nodot šīs dziesmas saviem klausītājiem ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Strādāt studijā un gatavot materiālu ir ļoti laikietilpīgs process, tāpēc pēc radošā darba posma esam gatavi aicināt savus klausītājus uz koncertiem 10. oktobrī H2o Aisteres zālē, Rīgā un 28. septembrī koncertzālē Valmiera.

Papildus koncertiem Rīgā un Valmierā grupa uzstāsies arī Viļņā, Kauņā, Tallinā un Pērnavā.

Biļetes uz koncertiem Rīgā un Valmierā jau pieejamas www.bilesuserviss.lv.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO