Itālijas Finanšu policija pirmdien, 20.augustā, publicējusi video no novērošanas kamerām, kurās fiksēts mirklis, kad sabrūk Morandi tilts. Video materiālā, kas filmēts no diviem dažādiem leņķiem, redzams, ka pēkšņi mierpilno ikdienu pārtrauc krītoši betona gabali un putekļu mākonis aizklāj kameras.

Kā ziņots, otrdien, 14.augustā, Itālijas pilsētā Dženovā notika liela traģēdija - sabrūkot tilta posmam, vairākas automašīnas ar tajās esošajiem cilvēkiem nokrita no vairāku desmitu metru augstuma un tika apraktas zem gruvešiem. Nelaimes gadījumā gāja bojā 43 cilvēki, tai skaitā bērni.

Viens no izdzīvojušajiem - kravas auto vadītājs Afifi Idriss - brauca pāri tiltam, kad tas sāka brukt. Taču viņš paspēja laikus apstāties.

"Redzēju, ka zaļš kravas auto man priekšā nobremzē un sāk braukt atpakaļgaitā, tāpēc es arī apstājos, aizslēdzu mašīnu un skrēju," viņš stāstīja ziņu aģentūrai AFP.

"Redzēju nobijušos cilvēkus basām kājām skrienam uz manu pusi," baiso ainu atceras autobusa vadītājs Alberto Lerkari. "Dzirdēju dārdoņu. Cilvēki no tās bēga, skrienot uz manu pusi. Tas bija šausmīgi."

Pēc aptuveni 80 metrus gara tilta posma iegrūšanas no tā nokritušas 30 līdz 35 vieglās automašīnas un trīs kravas automašīnas.

Tilta sabrukšanas laikā plosījās vētra un gāza lietus.  

1967.gadā atklātais tilts ir 80 metrus augsts un aptuveni vienu kilometru garš.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO