Līgas Rīderes vārds īpašus komentārus neprasa – skatītāju tik iecienītā TV šova “X Faktors” fināliste, 2. vietas ieguvēja, ikdienā veterinārārste, divu bērniņu mamma un sieva. Pēc šova ilgāku laiku padzīvojusi sev, lai atkal atrastu savu ceļu mūzikā. Šodien Līga Rīdere jūsu rokās nodod viņas pirmo dziesmu un video “Ja tu mīli”.

Līga kā jaunā dziedātāja plašākai publikai kļuva pazīstama tieši 2017. gadā, XFaktors Latvija pirmajā sezonā, kurā kļuva par superfinālisti un ieguva 2. vietu.

Šovam beidzoties, Līga paņēma mazu muzikālo pauzi, lai apkopotu savas domas, sajūtas, emocijas, kuras nesen sākusi pierakstīt, lai pavisam drīz izdotu pirmo soloalbumu. Līgas pirmā oficiālā dziesma “Ja tu mīli” ir kā mazs albuma priekšvēstnesis. 

Dziesmai “Ja tu mīli” ir tapis arī video, kurā Līga ielikusi visus savu sirdi un pašreizējās dzīves pārdomas. ”Manuprāt, cilvēkam nav paredzēts būt vientuļniekam un dzīves klejotājam. Mēs alkstam pēc mīlestības, piederības, sapratnes un brīvības. Manuprāt, brīvība ir šīs dziesmas atslēgas vārds. Jo tikai tad, kad nemānām paši sevi un mūs pieņem tādus, kādi patiesi esam, mēs saskaramies ar Mīlestību. Tādēļ atveramies pasaulei, pieņemam sevi un citus tādus, kādi tie ir, un ļaujam Mīlestībai darboties!” piebilst Līga Rīdere.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams