ASV titulētās tenisistes Serēnas Viljamsas dēļ Francijas atklātā čempionāta ("French Open") organizatori nolēmuši aizliegt kortā spēlēt ar tā dēvēto "kaķsievietes" kostīmu jeb viendaļīgo un piespīlēto tērpu, vēsta BBC.

Viljamsa iepriekš bija izteikusies, ka viņai šāds tērps licis sajusties kā "supervaronei". Tāpat tenisiste apgalvoja, ka šis kostīms palīdzējis viņas asinsritei, kas sagādāja problēmas un dzemdībās teju atņēma dzīvību.

"Tas [kostīms] vairāk nebūs pieņemams," intervijā žurnālam "Tennis" sacīja Francijas Tenisa federācijas prezidents Bernārs Žudiselli. "Uzskatu, ka reizēm esam aizgājuši pārāk tālu. Ir jārespektē spēle un vieta".

Žudiselli neatklāja sīkāk "French Open" jaunos ģērbšanās noteikumus, tomēr viņš norādīja, ka tie nebūs tik strikti kā Vimbldonas čempionātā, kur visiem spēlētājiem obligāti jāģērbj drēbes un apavi baltā krāsā.

Šā gada "French Open" turnīrā, kas risinājās maija beigās un jūnija sākumā, Viljamsa sasniedza astotdaļfinālu, taču traumas dēļ nedevās laukumā pret Krievijas tenisisti Mariju Šarapovu.

Serēna Viljamsa patlaban ir vislabāk apmaksātākā sportiste pasaulē. Viņa karjeras laikā 23 reizes triumfējusi "Grand Slam" sērijas turnīros, kas dāmu tenisa vēsturē ir rekords.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams