Pēc mēneša, no 15.oktobra, kinoteātris "Coca Cola Plaza" un kino "Balle" Liepājā sāks demonstrēt zinātniskās fantastikas un piedzīvojumu filmu "Ridika hronikas" ("The Chronicles of Riddick").

Filmas režisors ir Deivids Tvohijs, lomās filmējušies Vins Dīzels, Džūdija Denča, Kolms Feore, Aleksa Davalosa, Karls Urbans un Niks Činlunds.

Filma stāsta par to, kā nekromongu armija iekaro planētu pēc planētas. Tie ir neuzvarami cīnītāji, kas okupētajām pasaulēm dod iespēju izvēlēties - padoties vai mirt. Pakļautie veltīgi cer, ka reiz kāds nāks tos atbrīvot. Ļauno spēj uzveikt tikai ļaunais, un ir tikai viens, kuram lemts ar šo tumsonību cīnīties, - Ridiks.

Pagājuši jau pieci gadi, kopš Ridiks pametis savu dzimto planētu, un visu šo laiku viņš klejojis pa dažādām galaktikas planētām, izvairoties no nekromongu algotņu gūsta. Ridikam ir vienalga, vai būs galaktikas bojāeja vai ne - viņš tikai vēlas glābt savu dzīvību. Ridiks nokļūst uz Heliona planētas, kuru arī ir okupējuši nekromongi ar Lordu Maršalu priekšgalā. Pēc izbēgšanas no pazemes cietuma Ridiks satiek daiļo Kiru, senu paziņu, kas neticamā kārtā izbēgusi no gūsta. Cenšoties nokļūt brīvībā, viņi abi nonāk Maršala armijas rokās, uz nekromongu armijas kuģa, kur jāizcīna pēdējā cīņa ar Maršalu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO