Ar koncertu savas jaunākās turnejas “Jubilee Road Tour” ietvaros 2019. gada 29. janvārī Latvijā atgriezīsies hita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Toms Odels (Tom Odell), informē "Positivus Music".

Odela karjeras pirmsākumi meklējami 2012. gadā, kad klajā nāca viņa hits “Another Love”, kas uzreiz iekaroja Lielbritānijas pārdotāko singlu top10, kā arī dažus mēnešus vēlāk nodrošināja mūziķim vietu BBC Sound of 2013 sarakstā. Turpinot panākumu sēriju, 2013. gada vasarā dienasgaismu ieraudzīja mūziķa debijas albums “Long Way Down”, kas uzreiz kļuva par pārdotāko Lielbritānijā un ieguva platīna albuma statusu, savukārt pats mākslinieks saņēma prestižo BRIT Award balvu.

Neskatoties uz ātri gūtajiem galvu reibinošajiem panākumiem, mūziķis turpināja aktīvu darbu studijā un jau 2014. gada nogalē ierakstīja savu versiju par The Beatles dziesmu “Real Love”, kas kļuva par vienu no pieprasītākajiem singliem Ziemassvētku sezonā Lielbritānijā. Tam sekoja aktīva koncertturneja un albums “Wrong Crowd”, kas iznāca 2016. gada vasarā un ierindojās otrajā vietā UK TOP 40.

Pašlaik 27 gadus vecais mūziķis aktīvi strādā ar savu trešo studijas albumu “Jubilee Road”, kas pie klausītājiem nonāks jau 12. oktobrī. Ieraksta pirmie vēstneši “Jubilee Road” un “If You Wanna Love Somebody” jau izpelnījušies ievērojamu klausītāju un kritiķu ievērību.

Odels Latvijā viesojies jau trīs reizes - 2017. gadā "Palladium", «Positivus» festivālā 2013. un 2015. gadā.

Biļetes uz koncertu Palladium Rīga 2019. gada 29. janvārī publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas jau no ceturtdienas, 6. septembra, plkst. 10:00. Biļešu cena sākot ar 35 EUR.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams