Asu reakciju un nosodījumu otrdien izpelnījusies politoloģe Ilze Ostrovska, kuru satraukusi informācija, ka nesen Rīgas pievārtē atklātā Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA veikala vīriešu tualetes ir aprīkotas arī ar izlietnēm un podiem bērniem.

IKEA veikals Rīgas pievārtē tika atklāts ceturtdien, 30.augustā, kad, saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju sniegto informāciju, to apmeklēja aptuveni 20 000 iedzīvotāju.

Populārākie pirkumi pirmajā dienā bija trauki, gultasveļa un skolēnu mēbeles, savukārt IKEA restorāna iecienītākie ēdieni bija gaļas bumbiņas un hotdogi. Rīgas pievārtē atvērtā IKEA veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem desmit hektārus.

Veikalā darbojas arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals. Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro. IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA «Paul Mason Properties», kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē. Kompānija IKEA izveidota 1943.gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams