Turpinām iepazīstināt ar "STV Pirmā!" skandalozā projekta "Caur ērkšķiem uz.." otrās sezonas dalībnieču stāstiem. Lūk, omulīgais "spridzeklis" Una, kura vēlas justies skaista un būt laba mamma saviem bērniem.

Una augusi laukos kopā ar mammu, kura tā vietā, lai rūpētos par bērniem, priekšroku deva alkoholam. Tāpēc smags darbs, rūpes par sevi un māsu bijusi Unas ikdiena jau kopš mazotnes.

Mammas draugs Unai uzmācies, taču mamma nav ticējusi meitenes stāstam un padzinusi viņu no mājām.

Nonākusi uz ielas, Una iepazinās un iemīlējās puisī, kurš lietojis narkotikas. 15 gadu vecumā meitene palika stāvoklī un dzemdēja meitiņu, kurai vēlāk pievienojās arī otra atvase. Puisis nav spējis būt ģimenes apgādnieks, tāpēc Una devusies peļņā uz ārzemēm.

Kamēr Una bija prom, bērnu tēvs brīvprātīgi no atvasēm atteicies un meitenes tika izņemtas no ģimenes, sievietei sarūpējot šokējošu pārsteigumu atgriežoties.

Nespējot pārdzīvot atšķirtību no bērniem, Una mierinājumu meklēja alkoholā. Līdz iepazinās ar savu tagadējo draugu, kurš sievietei palīdzēja pārstāt lietot alkoholu un cīnīties par bērnu atgūšanu. Apņēmīgā sieviete bērnus atguva, un drīz vien viņiem piedzima trešā meita.

Una nekad nav bijusi pie zobārsta, tāpēc līdzās savai mājvietai un patstāvīgam darbam viņa sapņo par iespēju tikt pie skaista smaida.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO