Divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs savā "Instagram" profilā paziņojis par sportista karjeras beigām.

"Nav viegli atvadīties no tā, ko es darījis kopš 5 gadu vecuma. Tēva laiks (loma) ir nepārspējama. Esmu pateicīgs par to, ko sports man ir devis. Man nav ko nožēlot, un esmu sajūsmā par to, kas notiks tālāk..." savā "Instagram" profilā raksta Štrombergs.

Pašlaik 31 gadu vecais Latvijas BMX riteņbraucējs izcīnīja zelta medaļas 2008. gada Pekinas un 2012. gada Londonas olimpiskajās spēlēs.

Štrombergs ir arī divkārtējs pasaules čempions (2008. un 2010. gadā), kā arī izcīnījis sudraba medaļu pasaules meistarsacīkstēs (2011. gadā).

Savukārt Eiropas čempionātā Štrombergs izcīnīja trīs zelta medaļas - 2008., 2013. un 2014. gadā, kā arī bronzas godalgu 2007. gadā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Successful first family road trip to Big Bear for Hannah & Scott’s wedding! #family #milf #dilf #haha 😂

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

Šovasar Jāņu naktī Štrombergs kļuva par tēvu dēliņam Rio Džeimsam. 2016. gada novembrī Māris apprecējās ar filipīniešu izcelsmes amerikānieti Natašu.

Māris Štrombergs / Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) preses sekretārs Toms Markss sarunā ar portālu TVNET sacīja, ka šāds paziņojums no Štromberga puses jau kādu laiku bija gaidāms.

LRF vārdā Markss pauda lielu pateicību Štrombergam par ieguldījumu BMX riteņbraukšanā un kopumā Latvijas sportā.

Foto: Štromberga brauciens pēc zelta, 2012

Foto: Māris Štrombergs un viņa mīļotā Nataša

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams