1. decembrī prezentēts jauns alternatīvās mūzikas radio “Radio Nemiers”. Jaunajā radiostacijā tiks atskaņota gan labākā pasaules, gan arī Latvijas alternatīvā mūzika – no roka līdz smagajam metālam.

“Radio Nemiers muzikālais saturs ir unikāls – pirmais radio Latvijā, kurā skanēs tikai alternatīvā mūzika, smagais roks un metāls gan no visas pasaules, gan arī no Latvijas. Tikai aptuveni 10% no tā, kas skan Radio Nemiers, var dzirdēt citās radiostacijās – pārējais saturs ir unikāls,” stāsta Radio Nemiers projekta veidotājs Ivars Kalvis.

Radio Nemiers fonotēkā ir jau teju divi tūkstoši dziesmu, un šobrīd tās apjoms tiek palielināts par aptuveni 30 jaunām dziesmām ik dienas.

“Tomēr katrs ieraksts tiek rūpīgi apsvērts – apsolām, mums nekad neskanēs Nickelback un Kid Rock,”

komentē Kalvis.

Projekta līdzautors Aigars Sukurs: “Būtiski pieminēt arī to, ka “biroja stundu” jeb darba laikā Radio Nemiers saturs ir nedaudz mierīgāks un “vieglāks”, taču vakarā un naktī tiek atskaņoti radiostacijas fonotēkas smagākie ieraksti.”

Papildus rūpīgi atlasītajām dziesmām radiostacijā tiks atskaņotas arī tiešraides no bāra “Nemiers” - gan dzīvās grupu uzstāšanās, gan arī bāra labāko dīdžeju seti.

Jaunā radiostacija tika atklāta sestdien, 2018. gada 1. decembrī, bārā “Nemiers” Aristīda Briāna ielā 9a ar sarkanā paklāja cienīgu pasākumu, kuru apmeklēja mediju pārstāvji, mūzikas radītāji un izpildītāji un citi alternatīvās mūzikas cienītāji. Pasākuma laikā tika prezentēts radio logo, uzstājās grupa “Rūsa” un mūziku visas nakts garumā labākajās Radio Nemiers tradīcijās spēlēja DJ 130DB – projekta līdzautors Aigars Sukurs.

Ar grupas "Rūsa" līdzdalību tiek atklāts "Radio Nemiers"

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

www.nemiers.lv.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO