Nogalinātā advokāta brālis Kristaps Bunkus

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

​Nogalinātā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimene izsludinājusi 500 000 eiro atlīdzību par administratora slepkavības atklāšanu, aģentūru LETA informēja advokāta brālis Kristaps Bunkus.

Atlīdzība izsludināta vienlaicīgi 30 valstīs, izmantojot plašsaziņas līdzekļus un paziņojumus sociālajos tīklos, informēja Bunkus.

Bunkus ģimene lūdz sniegt jebkādu informāciju par administratora slepkavības pasūtītāju, izpildītāju un atbalstītāju identitāti, atrašanās vietu, to pārvietošanās maršrutu pirms un pēc 2018. gada 30. maija un jebkādu citu informāciju par pasūtītāju, izpildītāju, atbalstītāju vai to saistīto personu darbībām. Atlīdzība tikšot izmaksāta no Bunkus tuvinieku līdzekļiem.

"Mārtiņa Bunkus slepkavība apliecina, ka ietekmīgas personas savas intereses Latvijā spēj brīvi realizēt ar brutālām un bandītiskām metodēm. Līdz šim brīdim nedz slepkavības izpildītāji, nedz pasūtītāji nav atrasti. Tāpēc mēs, Mārtiņa ģimene, vēlamies atbalstīt izmeklēšanu un izsludinām atlīdzību, turklāt darām to starptautiski - valstīs, kur, iespējams, atradās vai varētu atrasties nozieguma izpildītāji, pasūtītāji vai atbalstītāji," paziņojumā vēsta nogalinātā advokāta brālis.

"Lai notiktu profesionāls un godprātīgs Bunkus slepkavības izmeklēšanas process", Bunkus ģimene aicina atsaukties jebkuru personu, kuras rīcībā ir informācija par "personām, tai skaitā bijušajiem un/vai esošajiem politiķiem, valsts amatpersonām u.c. personām, kuras, iespējams, liek vai ir likušas jebkādus šķēršļus Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitai".

Izsludinātās atlīdzības rezultātā saņemtās informācijas analīzē Bunkus ģimene sadarbošoties ar "profesionāliem juridisko pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošinās pilnu informācijas konfidencialitāti un sadarbību ar valsts izmeklēšanas iestādēm".

Personas, kuru rīcībā ir vērtīga informācija, tiek aicinātas sazināties pa tālruni + 371 24 339 339 vai e-pastu: "atlidziba@protonmail.com".

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts 30. maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas pamatversija ir, ka noziegums paveikts saistībā ar upura profesionālo darbību.

4. decembrī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT izteicās, ka Bunkus lietas izmeklēšana tuvojas noslēgumam, jo iegūts pietiekami daudz faktu un pierādījumu, lai pateiktu, kas un kā šo noziegumu paveicis.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO