Liene Skulme un Andris Kivičs

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

​Mūziķis un bijušais raidījuma "Rampas ugunis" vadītājs Andris Kivičs pēc astoņus gadus ilgām attiecībām ar Madaru Kiviču paziņojis, ka šķiras no sievas un sāk jaunas attiecības ar žurnālisti, mākslinieci un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi.

Kā portālam Apollo atklāj Kivičs, viņa jaunā draudzene Skulme nav ģimeņu jaucēja. Atsvešināšanās no sievas notikusi jau pirms gada - tas bijis ilgs posms, kura laikā abi sapratuši, ka labāk kopdzīvi vairs neturpināt.

"Es jau gadu nedzīvoju pilnvērtīgā ģimenē - mūsu attiecības nebija tādas, kādām vajadzētu būt starp vīrieti un sievieti. Domāju, ka to laulību var kaut kā glābt, - braucām uz ārzemēm, audzinājām meitiņas, bet nekā," Apollo stāsta mūziķis.

Kivičs arī norāda - viņš nav gļēvs, tādēļ divās ģimenēs nedzīvos un no sievas gatavs aiziet pavisam.

"No sākuma negribēju sniegt nekādus komentārus, bet zināju, ka uzrakstīs tāpat un uzrakstīs kaut ko sliktu. Tāpēc nolēmu visu izstāstīt," tā Kivičs.

Vēl nesen Andris un Liene tikās portāla Apollo jaunajā sarunu raidījumā Vīrietis/Sieviete šķērsgriezumā. Tagad abi paziņojuši, ka viņus saista arī romantiskas jūtas.

Andris ar Lieni pirms tam bija tikai nejauši tikušies dažādos pasākumos, taču pavisam nesen nolēmuši kopā iedzert tēju.

"Īsumā - iedzērām to tēju un viss! Pēc tam abi divas nedēļas neēdām. Tāpēc, ka iemīlējāmies! Tas tā stulbi viss skan, bet mums pašiem tas bija milzīgs pārsteigums. Es nedomāju, ka varu vēl iemīlēties dzīvē. Bet kaut ko šādu es neesmu piedzīvojis, teikšu godīgi," liktenīgo iepazīšanos atminas Kivičs.

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Pēc pirmās tikšanās abi nolēmuši kādu laiku nogaidīt - varbūt jūtas pāriet. Taču nekā - Andris šo laiku juties kā pusaudzis, tikai bez rozā brillēm: "Tu neko nevari izdarīt ar to, ko jūti, - to es esmu sapratis 41 gada vecumā. Nav nekādu rozā briļļu - es visu pilnīgi skaidri redzu. Esmu dzīvē redzējis daudzas skaistas sievietes - nav runa par to.

Mums vienkārši ļoti saskan - kā mēs redzam pasauli un dzīvi.

Dvēseliski ir ļoti labi kopā."

"Es esmu ne tikai laimīgs - es jūtos apgarots. Tā sajūta ir tāda, ka mēs nesaprotam, kur mēs bijām viens otram. Sajūta ir tāda, ka tu esi beidzot mājās. Tu esi bijis pasaulē, kaut kur ceļojis, un tagad tu esi mājās," sajūtās dalās mūziķis.

Pāris ir sācis kopdzīvi un kopā audzina sešus bērnus no abu iepriekšējām attiecībām. Par nākotnes plāniem Andris ir lakonisks: "Priecāties par to, ka esam satikuši viens otru, - tādi nākotnes plāni."

Foto: Mūziķis Andris Kivičs

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO