Lai izbaudītu svētku atmosfēru, šogad jādodas uz kaimiņzemi Igauniju. Tūrisma portāla "EuropeanBestDestinations.com" aptaujā Tallinas Ziemassvētku tirdziņš atzīts par krāšņāko un labāko visā Eiropā.

Portāla veiktajā aptaujā savu balsi par labāko Ziemassvētku tirdziņu Eiropā atdeva vairāk nekā 200 000 cilvēku. Visvairāk balsu saņēma Tallina, apsteidzot tādus tūristu svētku galamērķus kā Strasbūra, Budapešta un Vīne.

"Tallinas Ziemassvētku tirdziņš priecē ar tā mājīgumu, vēsturisko atrašanās vietu, brīnišķīgi saglabātajām viduslaiku celtnēm un ilglaicīgajām tradīcijām," par uzvarētāju raksta portāls. "Pēdējos gados Tallinas Ziemassvētku tirdziņš vairākkārt nosaukts par vienu no labākajiem svētku tirdziņiem visā pasaulē."

Tallinā padomāts par visu vecumu svētku baudītājiem - bērnus iepriecinās karuseļi un Ziemassvētku vecītis, kamēr pieaugušie var iegādāties augstas kvalitātes rokdarbus no vietējiem amatniekiem. 

GALERIJA: Tallinas Ziemassvētku tirdziņš

Saraksta otrajā vietā ierindojas Budapeštas Ziemassvētku tirdziņš Ungārijā, bet trešo vietu ieņem Strasbūras tirdziņš Francijā - viens no vecākajiem Eiropā.

Iekļautas arī tādas pilsētas kā Vīne, Poznaņa, Brisele, Prāga un Kluža-Napoka Rumānijā. Rīga nav iekļuvusi starp 20 sarakstā iekļautajām pilsētām.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams