FOTO: Edijs Pālens/LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" trešdien apstiprināja, ka tā maču zem klajas debess aizvadīs pret Minskas "Dinamo", turklāt sākts pārdot biļetes arī uz februārī Lielbritānijā gaidāmo pārbaudes spēli pret vietējo izlasi.

Rīgas klubs ceturtdien ziņo, ka maču zem klajas debess aizvadīs nākamā gada 15.februārī, kad komandai ieplānota cīņa pret Minskas "Dinamo". Tiesa, šāda informācija neoficiāli bija zināma jau iepriekš.

Pirmo reizi spēle zem klajas debess notika jau 20.janvārī Rīgas domes Sporta kompleksā uzbūvētā hokeja laukumā, kas atrodas Purvciemā pie 84.vidusskolas, Lielvārdes ielā 141. Toreiz rīdzinieki ar 2:3 piekāpās tieši Minskas "Dinamo" komandai.

Atvēlētajā vietā tiks uzbūvētas skatītāju tribīnes 9000 skatītājiem, kā arī tiks izveidota spēles norisei nepieciešamā infrastruktūra.

Rīgas "Dinamo" 6.februārī, kad būs sācies izlašu pārtraukums, Lielbritānijas pilsētā Koventri aizvadīs arī pārbaudes maču ar vietējo izlasi, kas pavasarī debitēs pasaules čempionāta augstākajā divīzijā. Tikai divas dienas iepriekš rīdziniekiem paredzēta KHL cīņa izbraukumā ar "Slovan".

Šobrīd uz maču pret Lielbritāniju ir sākta biļešu pārdošana. Tās pieejamas vietnē "

Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rangā Lielbritānija atrodas 22.vietā.

Rīgas "Dinamo" ar 34 punktiem 37 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, no pirmā astoņnieka atpaliekot par trim punktiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO