Nesen ažiotāžu izraisīja mūziķa un raidījuma "Rampas ugunis" bijušā vadītāja Andra Kiviča sievas Madaras Kivičas komentārs pie kāda no viņa "Facebook" ierakstiem, kurā mūziķa divu bērnu māmiņa lika noprast, ka Kivičs viņu finansiāli neatbalsta. Tagad gan mūziķis, kurš no ģimenes aizgāja pie sabiedrības dāmas Lienes Skulmes, meties sevi aizstāvēt. 

"Kopš aizgāju no ģimenes, Madarai esmu regulāri devis naudu un arī turpināšu to darīt. Bet detaļās publiski neieslīgšu. Bija sarunāts viens maksājums, ko es neizdarīju, jo, esot Berlīnē, biju izslēdzis telefonu un vispār gribēju atpūsties," izdevumam atklāj Kivičs.

Viņš piebilst: "Es vienmēr visu esmu maksājis. Astoņus gadus manā apgādībā ir bijuši četri cilvēki. Es esmu rukājis, vadot mēnesī 20 raidījumus, un spēlējis 20 koncertus mēnesī, lai varētu vienmēr visu nodrošināt un paralēli pierakstīt dziesmas." 

Andris Kivičs uzsver, ka runas par to, ka viņš neuztur savus bērnus, neatbilst patiesībai, norādot, ka Madarai nevajag satraukties par atbalstu, jo viņa to saņems. 

Atgādinām, ka Kiviča laulība ar Madaru Kiviču izjuka pērnā gada izskaņā, kad viņš nāca klajā ar faktu, ka ir attiecībās ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Pāris pēc dažu nedēļu draudzības viens otram apsolījuši mūžīgu mīlestību ar tetovējumiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ir plāns.#tattoo #havingfun #inlove

A post shared by Andris Kivics (@andriskivics) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beidzot maucam prom.

A post shared by Andris Kivics (@andriskivics) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kad mūs sit....mēs paliekam stiprāki.

A post shared by Andris Kivics (@andriskivics) on

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO