No 15. marta piektdienu vakaros TV3 būs skatāma pozitīva, jautra un sirsnīga izklaide visai ģimenei – jauns televīzijas šovs “Mazā lielā zvaigzne”. Šovā viesosies pašmāju slavenības un viņu bērni, kas par saviem vecākiem atklās to, ko citādāk mēs neuzzinātu. Šovu vadīs pazīstamais šovmenis, pasākumu un raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Katrā raidījumā viesosies trīs sabiedrībā pazīstamas personas un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas. Komandu uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr reizēm arī ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā.

Spēles norisināsies trijās kārtās – pirmajā kārtā noskaidrosim, vai vecāki zina, ko par viņiem domā bērni. Raidījuma vadītājs Renārs Zeltiņš jau iepriekš ir uzdevis bērniem interesantus jautājumus par vecākiem, bet vecākiem nu jāmēģina uzminēt – kādu tieši atbildi bērns ir sniedzis. Šī kārta pavisam noteikti sagādā jautrus brīžus ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem spēles dalībniekiem – gaismā nāks mulsinoši fakti, un ģimenes locekļi varēs uzzināt viens par otru daudz ko jaunu.

Otrajā spēles kārtā tiks noskaidrots, cik labi vecāki saprot savu bērnu. Vecākiem būs jāmēģina uzminēt, ko apraksta viņu bērns, – tiek parādīti divi videoieraksti, kuros bērns stāsta par kādu lietu. Ja jau pēc pirmā video izdodas atminēt, kas tas ir, – nopelnīti divi punkti, ja tikai pēc otrā – viens punkts.

Savukārt trešajā kārtā – cik labi vecāki un bērni viens otru pazīst? Vecākiem un bērniem tiek uzdots jautājums, uz kuru ir trīs atbilžu varianti – ja abiem izdodas atbildēt vienādi, punkts ir rokā!

Pirmajā raidījumā viesosies režisors un restorānu īpašnieks Dāvis Auškāps ar meitu Noru, spēles “Superbingo” vadītājs Armands Simsons ar meitu Heidiju Petru un mūziķis, šova “X Faktors” žūrijas loceklis Intars Busulis ar meitu Emiliju.

Foto: Ieskats šovā "Mazā lielā zvaigzne"

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams