C, 11.08.2022.

Foto un video: Latvijas autosportists kopā ar drosmīgām dāmām maina auto riteņus

Foto un video: Latvijas autosportists kopā ar drosmīgām dāmām maina auto riteņus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Latvijas autosportists kopā ar drosmīgām dāmām maina auto riteņus
Foto: Latvijas autosportists kopā ar drosmīgām dāmām maina auto riteņus Foto: Jānis Škapars/TVNET

Starptautiskajā sieviešu dienā, Rallyworkshop autosporta komanda sniedza iespēju dāmām izaicināt sevi un pamēģināt ko ikdienas dzīvē pavisam nepieciešamu - iemācīties nomainīt automašīnas riepu. Četru stundu laikā TC Spice Home, tas izdevās vairāk nekā 20 sievietēm jo, vidēji vienas riepas maiņa aizņēma 10-15minūtes, portālu TVNET informē Zane Lielkāja, sabiedrisko attiecību speciāliste.

Sākotnēji uzrunātās dāmas bija kautrīgas un labprātāk izvēlējās sporta auto vienkārši aplūkot, izpētīt un nofotografēties. Daudzas vajadzēj apierunāt, ka šis ir drošākais veids, kā gū tpraktisk upieredzi.

Emīls Blūms, Rallyworkshopkomandas pilots: "Tāpat kā es nezinu no kura gala ķerties klāt uzvalka biksēm, tās gludinot, dāmām bija "tumša bilde", ko darīt situācijā, kad jāmaina automašīnai riepa. Gandrīz visas atzina, ka pirms mēģinātu pašas - šarmētu garāmbraucējus vai pamācību meklētu internetā."

Sievietes, kuras pamēģināja riepu nomainīt, lielākoties atzina, ka tas ir diezgan sarežģīti, jo nepieciešams fizisks spēks. Bailes raisīja doma, ka "mašīna nokritīs no domkrata" - esot jocīgi skatīties, ka viena puse pacelta augšā. Vairāku dāmu kļūda bija, ka vispirms nevis centās atskrūvēt riepas skrūves, bet atrast "ko noslēptu", sarežģījot pašas sev uzdevumu.

Dāmām par piedalīšanos tika pasniegti ziedi, bet veiklākajām dalībniecēm pārsteigum ubalvas no T/C Spice.

Galerija: Latvijas autosportists kopā ar drosmīgām dāmām maina auto riteņus

Tēmas

POPULĀRĀKIE FOTO

JAUNĀKIE FOTO

Uz augšu