Latvijas bobslejisti

FOTO: Viesturs Lācis/IBSF

Jau vairākus gadus Latvijas bobslejisti un skeletonisti ir labāko vidū pasaulē, ko apliecina arī aizvadītā sezona. Lieliski sasniegumi, turklāt medaļas arī sezonas galvenajos mačos - pasaules čempionātā!

Lai būtu arī iekšējā konkurence un turpinājums nākotnē, atkal tiek meklēti jauni talanti bobslejā un skeletonā.

Nākamsezon ierindā atgriezīsies arī mūsu titulētākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis, līdz ar to nepieciešami stūmēji arī viņa ekipāžām divniekos un četriniekos.

Pats Melbārdis teic, ka negrasās atņemt labākos stūmējus Oskaram Ķibermanim un viņš domā par jaunas komandas veidošanu.

Video: Oskars Melbārdis aicina pievienoties bobsleja saimei

Latvijai nākamsezon vajag vismaz trīs spēcīgas komandas četriniekos, jo augstā līmenī startēs arī Ralfs Bērziņš, turklāt vēl jau Latvijai ir vairākas jaunas ekipāžas Eiropas kausu apritē.

Līdz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm vēl trīs gadi un labākajiem stūmējiem jau no šīs atlases ir reāla iespēja kļūt par olimpiešiem!

Uz bobsleja atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16-26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk.

Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs.

Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā, kur pretendentiem jābūt atbilstošākiem šī sporta veida specifikai.

Jauno bobslejistu un skeletonistu testi notiks sestdien, 13. aprīlī, Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā plkst. 12.00, ierašanās, sagatavošanās un reģistrācija jau no plkst. 11.00.

Sīkāka informācija ŠEIT.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO