Industriālā parka "NP Jelgavas biznesa parks" rūpnieciskā teritorija Jelgavā, kur Aviācijas ielā aizdegusies vienstāva ražošanas ēka.

FOTO: Gaļina Kudrjavceva / LETA

Pēc pagājušajā nedēļā "NP Jelgavas biznesa parka" notikušā ugunsgrēka darbs ir apgrūtināts trīs uzņēmumos, informē parka valdes loceklis Kristaps Kučinskis.

Darbs ir apgrūtināts trīs parka nomniekiem - SIA "Baltic Innovation Holding", kura ražotnes teritorijā izcēlās ugunsgrēks, kā arī vēl diviem blakus esošajiem uzņēmumiem.

"Ražošanas telpu atjaunošana prasīs zināmu laiku, bet šobrīd minēt konkrētus termiņus ir pāragri. Tas būs atkarīgs gan no laika, kad tiks saņemti operatīvo dienestu un ekspertu slēdzieni, gan arī no apdrošinātāju darba ātruma," komentēja Kučinskis.

Parka apsaimniekotāji un nomnieki vēl aprēķina ugunsnelaimes radītos zaudējumus.

Jau vēstīts, ka pagājušās nedēļas ceturtdienas rītā Jelgavas industriālā parka "NP Jelgavas biznesa parks" rūpnieciskajā teritorijā notikušā ugunsgrēka cēloņus noskaidros Valsts policija.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informēja, ka izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.10.01, savukārt liesmu izplatīšanās tika ierobežota plkst.13.24. Plkast.16.34 ugunsnelaime likvidēta.

Ēkā, kuras kopējā platība ir 30 000 kvadrātmetru, ugunsgrēks izplatījās 1600 kvadrātmetru platībā.

"NP Jelgavas biznesa parks" ir viens no lielākajiem rekonstruētajiem industriālajiem parkiem Latvijā ar kopējo platību 23 hektāru un iznomājamo telpu platību vairāk nekā 70 000 kvadrātmetri.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies "Baltic Innovation Holding" ražotnē. "Baltic Innovation Holding" reģistrēta 2015.gada martā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3600 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA "Everest Holding Group" (40%), SIA "KT centrs" (21,11%), Kipras uzņēmums "Briezal Management Limited" (16,67%), Krievijas pilsonis Leonids Kedrins (16,67%) un Krievijas pilsonis Igors Aņisimovs (5,56%).

Uzņēmums 2017.gada septembrī ir izslēgts no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāju reģistra un tam ir anulēta PVN apliecība. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6599 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO