Amerikāņu bokseris Džerels Millers, kurš pēc dopinga pārbaužu neizturēšanas zaudēja iespēju cīnīties ar titulēto britu Entoniju Džošua, atkārtoti pieķerts aizliegto vielu lietošanā.

Brīvprātīgā Antidopinga asociācija (VADA) 20.martā nodotajās analīzēs konstatējusi aizliegtās vielas Millera organismā, pieķerot stimulanta lietošanā, bet nu viņš pieķerts arī cilvēka augšanas hormonu (HGH) izmantošanā.

Jau pēc pirmās pieķeršanas dopinga lietošanā Millera un Džošua cīņa tika atcelta, Ņujorkas štata Atlētu komisijas priekšā (NYSAC) neizsniedzot bokserim licenci. Duelis tika plānots 1.jūnijā.

Arī 2014.gadā Milleram bija pozitīvas dopinga proves, toreiz gan Kalifornijas štatā, kā rezultātā nācās izciest deviņu mēnešu diskvalifikāciju par stimulanta metilheksanamīna lietošanu.

Vienā no pirms cīņas reklāmas tūrēm pats Millers atzina, ka abi bokseri ir vienojušies veikt regulāras dopinga pārbaudes.

Džošua šī būtu pirmā cīņa ārpus Lielbritānijas. Iepriekšējā duelī viņš 22.septembrī ar nokautu uzvarēja krievu Aleksandru Povetkinu, aizstāvot Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas.

Pašlaik 29 gadus vecais Džošua profesionālajā boksā uzvarējis visās 22 cīņās, 21 dueli noslēdzot ar nokautu.

Tikmēr Millers savu iepriekšējo dueli aizvadīja 17.novembrī, kad ar nokautu uzvarēja rumāni Bogdanu Dinu. Karjeras laikā 30 gadus vecais amerikānis 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras un guvis vienu neizšķirtu, 20 dueļos noslēdzot ar nokautu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams