Trešdien, 8. maijā, tika nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs, kas dosies uz pasaules čempionātu Bratislavā, Slovākijā. Piedāvājam aplūkot, ko ikdienā sociālajos tīklos publicē mūsu sportisti! 

Vārtsargi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Game .1.... he is ready ??

A post shared by Elvis Merzlikins (@merzly) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Elvis Merzlikins (@merzly) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvis Merzlikins (@merzly) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday to this cute "tarzan", who Im happy to call my husband! ?❤️?

A post shared by Anastasia (@anastasia.dvines) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 1/2 years of ❤️ ?: @makreicbergs #DIRTYBOOTSANDMESSYHAIR

A post shared by Anastasia (@anastasia.dvines) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"The Reunion" ??? #family

A post shared by Anastasia (@anastasia.dvines) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You only drink diet soda? You must be so healthy.

A post shared by Gustavs Davis Grigals (@gustavsdavisgrigals) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Victory! ?

A post shared by Gustavs Davis Grigals (@gustavsdavisgrigals) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Gustavs Davis Grigals (@gustavsdavisgrigals) on

Uzbrucēji

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

spring vibes ?

A post shared by Rodrigo Ābols (@abolsjr) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✌?️

A post shared by Rodrigo Ābols (@abolsjr) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Miks Indrasis (@miksindrasis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Miks Indrasis (@miksindrasis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flames of Love ????

A post shared by RIHARDS BUKARTS (@buky10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????#сказка

A post shared by RIHARDS BUKARTS (@buky10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo 2018 ???

A post shared by Gints Meija (@gintsmeija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#1987

A post shared by Gints Meija (@gintsmeija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mountain climber???‍♂️

A post shared by Emīls Ģēģeris (@em4iks10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emīls Ģēģeris (@em4iks10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Martins Dzierkals (@martinsdzierkals) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pāris tauriņi nosēdās uz pleca #qualitymonday

A post shared by Rihards Marenis (@armory_nice) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My love of life, sorrow for you❤❤❤

A post shared by Lauris Dārziņš (@darzinslauris) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10#21#decembris#dinamoriga

A post shared by Lauris Dārziņš (@darzinslauris) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tony Montana ? ®️☝?

A post shared by Roberts Bukarts (@buky71) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dievs, svētī Latviju!?? God bless Latvia!?? #99 #proudtobelatvian

A post shared by Roberts Bukarts (@buky71) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? @montakenina

A post shared by Ronalds Kenins (@ronaldskenins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Long day by golfing in Vancouver

A post shared by Ronalds Kenins (@ronaldskenins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?♨️?#pauza!

A post shared by Rudolfs Balcers (@rudolfsbalcers) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another fun couple of days, thanks iggz for visiting? see you later ?

A post shared by Rudolfs Balcers (@rudolfsbalcers) on

Aizsargi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priecīgus un gaišus visiem Ziemassvētkus?

A post shared by Uvis Balinskis (@ufelss) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rainy day in Paris???

A post shared by Uvis Balinskis (@ufelss) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Kristaps Roberts Zīle (@krzile) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

A post shared by Kristaps Roberts Zīle (@krzile) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Ralfs Freibergs (@r.freibergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sun is my medicine☀️?

A post shared by Ralfs Freibergs (@r.freibergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer in Jurmala ☀️#vārdadiena

A post shared by Arturs Kulda (@arturs.kulda) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Спасибо милая моя, @krymovakristina за поддержку??

A post shared by Edgars Siksna (@edgars_siksna) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With Mr.President?

A post shared by Edgars Siksna (@edgars_siksna) on

Pasaules čempionāts Slovākijā sāksies piektdien, bet Latvijas valstsvienība Bratislavā tiksies ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas nacionālajām izlasēm. Iekļūstot četru labāko komandu pulkā, izlase garantēs dalību ceturtdaļfinālā.

Jau ziņots, ka dažādu iemeslu dēļ par vietu valstsvienībā šopavasar necīnījās Andris Džeriņš, Miķelis Rēdlihs, Mārtiņš Karsums, Jānis Kalniņš un Ivars Punnenovs. 

Arī uzbrucējs Kaspars Daugaviņš nevarēs palīdzēt valstsvienībai pasaules čempionātā.

Foto: Latvijas hokeja izlases publiskais treniņš

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO