Telavivā grupa “Carousel” trešdien aizvadījusi pirmo no diviem ģenerālmēģinājumiem, lai ceturtdien vakarā pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otro ģenerālmēģinājumu vēroja arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no 2. pusfināla rezultātiem.

Trešdienas pirmo ģenerālmēģinājumu vēroja Eirovīzijas konkursa akreditētie mediji un fani, savukārt vakarā Telavivas "Expo" arēnā dalībnieku uzstāšanos tiešraidē vērtēja starptautiska žūrija, kurā ietilpst pieci mūzikas industrijas profesionāļi no katras 41 dalībvalsts.

Foto: Grupa “Carousel” aizvadījusi pirmo mēģinājumu uz Eirovīzijas skatuves.

Katra žūrijas locekļa individuālais balsojums veidos kopējo punktu skaitu, ko dalībvalstu žūrijas piešķir dziesmām – sākot no 12 punktiem par 1. vietu pusfinālā un beidzot ar 1 punktu desmitajai vietai žūrijas vērtējumā. Lai saglabātu intrigu, žūrijas balsojums publiski tiks atklāts tikai 18. maijā īsi pēc konkursa fināla.

“Priekšnesuma tehniskā puse ar katru reizi tiek uzlabota, un grupas kopējais noskaņojums pirms vakarā gaidāmās uzstāšanās žūrijas un arēnas skatītāju priekšā ir pozitīvs,” pēc trešdienas pirmā mēģinājuma atzina Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska. Viņa piebilda, ka arī Latvijas priekšnesuma radošie režisori Renijs Miro un Filips Adamo no Zviedrijas ir apmierināti ar “Carousel” sniegumu un uzskata, ka visi priekšdarbi ir paveikti, lai vakarā atliktu izbaudīt savu uzstāšanos un rīt godam pārstāvētu Latviju pusfinālā.

Ceturtdien par 2. pusfināla dalībniekiem balsot varēs TV skatītāji no visām 2. pusfināla dalībvalstīm, kā arī skatītāji Apvienotajā Karalistē, Īrijā un Vācijā.

Foto: Aizkadru foto. Grupa "Carousel" gatavojas lielajam Eirovīzijas iznācienam.

Pusfināla uzstāšanās secība:

Armēnija - Srbuk “Walking Out”

Īrija - Sarah McTernan “22”

Moldāvija - Anna Odobescu “Stay”

Šveice - Luca Hänni “She Got Me”

Latvija - Carousel “That Night”

Rumānija - Ester Peony “On A Sunday”

Dānija - Leonora “Love Is Forever”

Zviedrija - John Lundvik “Too Late For Love”

Austrija - PÆNDA “Limits”

Horvātija – Roko “The Dream”

Malta - Michela “Chameleon”

Lietuva - Jurij Veklenko “Run With The Lions”

Krievija - Sergey Lazarev “Scream”

Albānija - Jonida Maliqi “Ktheju tokës”

Norvēģija - KEiiNO “Spirit In The Sky”

Nīderlande - Duncan Laurence “Arcade”

Ziemeļmaķedonija - Tamara Todevska “Proud”

Azerbaidžāna - Chingiz “Truth” 

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams