Vēsais laiks nebija šķērslis, lai vasaras atklāšanai sapulcētos 121 BMW E46 automašīna. Tas ir rekordliels skaits visā kluba pastāvēšanas vēsturē, kopā sapulcējot 241 pasākuma apmeklētāju.

Pasākums tika atklāts ar kolonnas braucienu no Rīgas līdz Jelgavas sporta un atpūtas kompleksam “Rullītis”, kurā gan dalībniekus, gan līdzbraucējus sagaidīja plašs aktivitāšu klāsts un izklaides visas dienas garumā.

Skaļa motoru rūkoņa bija dzirdama visā pasākuma laikā, dalībniekiem priecējot un izklaidējot skatītājus dragreisa treniņbraucienos un veiklības stafetē ar dažādiem uzdevumiem. Par patīkamu noskaņojumu un kārtīgu enerģijas lādiņu dažādos uzdevumos dalībniekus izklaidēja pasākuma atbalstītāji ar savām sagatavotajām aktivitātēm. Ikvienam bija iespēja sevi pierādīt gan trasē, gan ārpus tās - braucot ar drifta tricikliem, mainot auto šķidrumus, piedaloties kebabu ēšanas sacensībās, risinot āķīgus atjautības uzdevumus, trenējot savu fizisko izturību, parādot savas intelektuālās spējas, kā komandas, tā individuālajās disciplīnās.

Foto: Raivis Gertners
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams