Ikgadējā biedrības “Dr.Klauns” labdarības akcija ar saukli “Palīdzi Dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida!” ir veiksmīgi noslēgusies – pateicoties saziedotajiem 68 190 eiro, Dakteri Klauni šogad turpinās savu darbu, kā arī atklās Dakteru Klaunu jauno skolu. 

Divu mēnešu laikā ikvienam bija iespēja atbalstīt Dakterus Klaunus visdažādākajos veidos – ziedojot veikalos, tirdzniecības tīkla Rimi izvietotajās ziedojumu kastītēs, pērkot “Rasēna” produktus, veicot pārskaitījumu biedrībai “Dr. Klauns” un zvanot pa ziedojumu tālruni. Pirmo reizi tika izmēģināts arī jauns ziedojumu vākšanas veids – iespēja iegādāties īpašos Dakteru Klaunu degunus veikalos Rimi visā Latvijā.

Šogad akcijas laikā ar Rimi atbalstu tika ziedota rekordliela summa. Rimi labdarības kastīšu ziedojumu apmērs ir 23 203.40 eiro, savukārt 21 637.06 eiro biedrībai “Dr.Klauns” tika novirzīti, pārdodot veikalos 11 660 klaunu degunus. “Rasēna” pircēji ziedojuši 19 464,81 eiro, savukārt ziedojumu tālruņa un bankas pārskaitījumu pienesums šai labdarības akcijai bijis 3 885 eiro.

Foto: publicitātes

Akcijas laikā ikviens, kurš tic Dakteru Klaunu darba vērtībai, varēja paust savu atbalstu, iesaistoties zibakcijā – uzvelkot sarkano degunu un daloties ar fotogrāfijām sociālajos tīklos. Tūkstošiem cilvēku visā Latvijā ir apvienojušies, sūtot sociālajos tīklos daudz siltu vārdu un novēlējumu. Tas apliecina, ka Dakteru Klaunu darbs ir atpazīts un sabiedrībā tiek novērtēts aizvien vairāk. 

Savu atbalstu kampaņai pauda arī sabiedrībā pazīstami cilvēki – aktieri, sportisti, žurnālisti, TV raidījumu vadītāji un mūziķi, kā Kārlis Kazāks, Kaspars Zemītis, Nauris Brikmanis, Elmārs Tannis, Oļegs Sorokins, Jānis Geste, Kaspars Ozoliņš, Toms Grēviņš, Dagmāra Legante, Līga Zeļģe, Gorans Gora, Dināra Rudāne, Jakovs Rafalsons, Veronika Plotņikova u.c.

“Latvijā Dakteri Klauni atbalstu ar siltumu un smaidiem slimnīcu mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un arī medicīnas personālam sniedz jau sešus gadus. Šajā laikā izskoloti vairāk nekā 40 Dakteri Klauni, bet aizvien izjūtam vajadzību pēc papildspēkiem, īpaši reģionos, tādēļ liels paldies par mūsu darbam ziedotajiem līdzekļiem. No akcijas laikā tūkstošiem sociālajos tīklos publicētajām fotogrāfijām, kurās redzami visdažādākā vecuma, profesiju cilvēki ar uzliktajiem sarkanajiem deguniem, jūtams tik liels atbalsts Dakteru Klaunu esamībai un darbam, sapratne par mūsu iespēju strādāt pateicoties tieši ziedojumiem, ka turpināsim iesākto ar dubultspēku! Drīz sāksim jauno Dakteru Klaunu atlasi un mācības,” apņēmības pilna ir biedrības Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska.

Foto: publicitātes

Akcijas laikā savākti līdzekļi ne vien dos iespēju Dakteriem Klauniem turpināt aktīvi darboties sešās slimnīcās visā Latvijā, palīdzot mazajiem pacientiem un viņu vecākiem grūtajos brīžos, bet arī sākt jaunu Dakteru Klaunu skolu ar mērķi atrast papildspēkus slimnīcās, kur, iespējams, bērni izjūt Dakteru Klaunu trūkumu, un nonākt arī tajās slimnīcās, kur programma vēl līdz šim nav sākta.  

Ar Dakteriem Klauniem jau vairākus gadus sadarbojas arī Latvijas Televīzija. “Dakteri Klauni šo gadu laikā kļuvuši par spēcīgu komandu ar ļoti labi atpazīstamu vārdu, kas neprasa komentārus – viņi palīdz mazajiem pacientiem, palīdz vecākiem un, protams, arī ārstiem. Ir lieliski, ka Latvijas Televīzija kā sabiedriskais medijs ir daļa no tik sirsnīga un daudziem bērniem un viņu vecākiem svarīga projekta,” pauž LTV valdes loceklis Ivars Priede.

Biedrības “Dr.Klauns” darbība nebūtu iespējama bez ilggadēja partnera – “Food Union” grupas, kas arī labdarības akcijas laikā aktīvi pauda savu atbalstu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams