Roberts Savaļnieks un Domens Črnigojs

FOTO: EPA/Scanpix

Slovēnijas futbola izlasei izcīnītā graujošā uzvara pār Latviju var būt labs atspēriena punktus turpmākajam ciklam, uzskata valstsvienības pussargs Domens Črnigojs.

Latvijas futbola izlase pirmdien 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Daugavas stadionā ar 0:5 (0:4) kapitulēja Slovēnijai, ciešot smagāko zaudējumu pēdējo gadu laikā.

Latvijas futbolisti parādīja bezzobainu spēli, pieļaujot vairākas rupjas kļūdas un ļaujot pretiniekiem saimniekot mājinieku soda laukumā.

Slovēnijas izlases labā pa diviem vārtiem guva Domens Črnigojs un Josips Iličičs, bet vienu reizi precīzs bija Miha Zajcs. Črnigojam šī bija 11.spēle izlasē, bet tikai pirmdien viņš guva savus pirmos vārtus valstsvienībā.

"Par to sapņo katrs futbolists, bet ne visiem lemts to piedzīvot. Grūti izteikt emocijas vārdos," "Siol.net" citē 23 gadus vecā pussarga teikto.

"Esmu laimīgs. Vispirms bija iespējas, pēc tam guvām vārtus. Tie ir laba darba augļi un dod motivāciju nākotnei. Paliekam cīņā par Eiropas čempionātu. Ticu, ka šī spēle mums var būt atspēriena punkts. Jādodas uz priekšu un jācīnās par katru punktu."

G apakšgrupā pēc četrām spēlēm ar 12 punktiem vadībā ir Polija, tālāk ar septiņiem punktiem ir Izraēla, sešus punktus iekrājusi Austrija, pieci punkti ir Slovēnijai, četrus punktus guvusi Ziemeļmaķedonija, bet Latvija ir bešā.

Eiropas čempionāta finālturnīram kvalificēsies divas labākās izlases.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO