Martins Reims

FOTO: AFP/SCANPIX

Igaunijas futbola izlases galvenais treneris Martins Reims ir gatavs atkāpties no amata, ja tas dos labumu Igaunijas futbolam, pēc sakāves Vācijai atzīst speciālists.

Igauņi otrdien 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra C apakšgrupas mačā viesos ar 0:8 kapitulēja titulētajai Vācijai.

"Dažās epizodēs varējām viņus apturēt, taču tika atrasti jauni veidi, kā mūs apspēlēt. Vēl jāveic analīze, bet ir skaidrs, ka nebijām pietiekami cieši klāt viņu uzbrucējiem," "Postimees" citē Reima teikto.

"Otro puslaiku centāmies sākt no nulles, un bija daži uzlabojumi. Vienojāmies, ka tik vienkārši nepadosimies. Puišus pazīstu, par to nav jautājumu. Pretinieks vienkārši bija krietni kvalitatīvāks," pauda Reims.

Kā pauda Igaunijas futbola federācijas prezidents Aivars Pohlaks, būtu muļķīgi tik īsa cikla vidū atlaist treneri.

"Neesam par to runājuši. Igaunijas futbolā esmu bijis visu dzīvi un esmu gatavs darīt visu Igaunijas futbola labā. Ja mana aiziešana ko dos Igaunijas futbolam un spēlētājiem, tad esmu gatavs aiziet. Kad mana palīdzība ir vajadzīga, esmu gatavs darīt visu, uzņemties atbildību un uzklausīt kritiku. Šobrīd par to nedomāju," stāstīja Reims.

48 gadus vecais Reims Igaunijas izlasi vada kopš 2016.gada. Viņš Igaunijas izlases kreklā aizvadīja 157 spēles, kurās guva 14 vārtus.

Apakšgrupas kopvērtējumā vadībā ar maksimāli iespējamiem 12 punktiem četros mačos ir Ziemeļīrija, kamēr deviņus punktus trīs mačos guvusi Vācija. Trīs punkti divās cīņās ir Nīderlandei, bet bez punktiem spēlē Baltkrievija un Igaunija.

Šā cikla ceturtā kārta bija pagalam neveiksmīga arī Latvijai, jo pašmāju futbolisti savā laukumā ar 0:5 kapitulēja Slovēnijai. Tikmēr Lietuva viesos ar 1:4 piekāpās Serbijai.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO