FOTO: Gints Bāliņš/TVNET

Reinis Jaunais ar savu trio ir sarūpējis jaunu ierakstu "Pretpolu vienādības". Šis albums ir kontrastiem bagāts ceļojums, pasaules mūzikas skanējumam mijiedarbojoties ar smagnēju ārtroku, kā arī liriskām balādēm. Albuma prezentācijas koncerts Rīgā notika 13. jūnijā, uz AB Dambja pietauvotajā peldošajā mākslas galerijā "Noass". Aplūko foto no prezentācijas.

Bez mūzikas Reinis Jaunais ir arī pazīstams ar saviem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem, ar kuriem viņš dalās koncertos. Pagājušā gadā vien mūziķim bijušas ap 250 uzstāšanās 16 dažādās pasaules valstīs, tostarp Jaunzēlandē, bet gadu iepriekš – Austrālijā un Turcijā. Šovasar Reinis ieplānojis apceļot visu Latviju, sniedzot koncertus visdažādākajās pilsētās, prezentējot jauno ierakstu. Informāciju par šiem koncertiem var atrast mūziķa mājas lapā, kā arī Facebook.

Albums vēsta par cilvēka dzīvi veidojošo pretpolu relativitāti. Vienlaikus albumu var uztvert kā trakulīgu piedzīvojumu filmu ar laimīgām beigām. Šādā grupas sastāvā šis ir jau otrais albums. Vienlaikus tas ir sestais kompaktdiska formātā publicētais ieraksts, kurā apkopota Reiņa oriģinālmūzika. Albums ir ierakstīts un izdots ar AKKA/LAA autorstipendijas atbalstu. Bez paša Reiņa, grupā spēlē basģitāriste un jaunā komponiste Lauma Kazaka, kā arī bundzinieks Ivars Logins, kurš paralēli darbojas hārdroka apvienībā "Colt". Albuma ierakstā piedalījās arī čelliste Erna Daugaviete, kura spēlē grupās "Cotton Island" un "Rihards Lībietis Orchestra". Ar trombona skaņām ierakstu papildināja Krists Kazaks, kurš darbojas grupās "Band Mango", "All Day Long", kā arī spēlē grupā "Dead City Hollidays" kā ģitārists. Flautas skaņas albumā ienesa Reiņa grupas biedrene no "Young & The Oak People" laikiem - Ieva Supjeva.

Aplūko foto no prezentācijas.

 

Video: "Klusums ir mūzika" no jaunā albuma.

Noklausies jauno albumu.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde un Gints Bāliņš. 

FOTO: #SIF_MAF2019

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO