Foto: Grāmatas "Nameja gredzena kods" prezentācija (Aigars Grauba)

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Iznākusi triju autoru – Aigara Graubas, Ilzes Zvejas un Maksa Kinningsa veidotā krāšņā un interesantā grāmata “Nameja gredzena kods”, kuras atvēršanas svētki ar aktieru un filmas veidotāju piedalīšanos notika 27. jūnijā Zvaigznes prezentāciju zālē (K. Valdemāra ielā 6, Rīgā), ieeja no grāmatnīcas. Aplūko foto no grāmatas atvēršanas! 

Grāmatas atvēršanas svētkos klāt bija filmas "Nameja gredzens" autori Aigars Grauba un Andrejs Ēķis, Raimonds Bergmanis, filmas aktieri u.c.

Foto: Grāmatas "Nameja gredzena kods" prezentācija

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

“Nameja gredzena kods” ir trešā Apgāda Zvaigzne ABC un studijas “Platforma filma” kopīgi veidotā grāmata. Līdzīgi iepriekš izdotajām “Rīgas sargi. Laika stāsti” un “Sapņu komanda 1935. Laika stāsti”, lasītājs grāmatā atradīs mākslas filmas “Nameja gredzens” scenāriju, ko izstrādājuši Aigars Grauba un Makss Kinningss, kā arī žurnālistes Ilzes Zvejas sagatavoto 12. un 13. gadsimta autentiskās vēstures apskatu. Grāmata bagātīgi papildināta ar ilustratīvo materiālu – fotogrāfijām, kartēm un zīmējumiem. Attēlos ieraudzīsiet gan filmas kadrus, gan tālaika ieroču un apģērba replikas, gan gleznas un gravīras, kurās attēloti attiecīgā laika notikumi.

Foto: Grāmatas "Nameja gredzena kods" prezentācija.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO