Britu mākslinieka Benksija “Brexit” simbolizējošais grafiti noslēpumaini nozudis no mājas sienas Anglijas ostas pilsētā Duvrā, vēsta ASV raidorganizācija CNN.

Grafiti, kurā redzams strādnieks, kas ar āmuru un kaltu izkaļ vienu zvaigzni no Eiropas Savienības karoga, ēkas “Castle Amusements” sienu Duvrā rotāja kopš 2017.gada.

Kā novērojuši vairāki Duvras iedzīvotāji, sestdien pie minētās ēkas sienas vispirms parādījās sastatnes, bet svētdien zīmējums jau bija nozudis.

Benksija zīmējums Duvrā bija kļuvis par populāru tūrisma apskates objektu.

Kā iepriekš vēstīja Lielbritānijas laikraksts “The Telegraph”, ģimene, kurai pieder minētais nams, iepriekš izrādījusi interesi Benksija darbu pārdot, solot daļu iegūtās naudas ziedot labdarībai.

Šobrīd nav skaidrs, vai Benksija zīmējums ir noņemts vai vienkārši aizkrāsots. Tomēr grafiti pazušana ir izraisījusi sašutumu vietējos iedzīvotājos.

Foto: AFP/SCANPIX

“Visu Duvras iedzīvotāju vārdā es vēlos nosodīt mūsu Benksija [darba] pazušanu,” tviterī notikušo komentēja kāds Duvras iedzīvotājs.

Savukārt kāda iedzīvotāja sociālajā tīklā “Facebook” izteikusies: “Nedomāju, ka es jebkad būtu dzirdējusi par kādu pilsētu vai ciemu, kur būtu aizkrāsots Benksijs. Duvra, ko tu dari?!”

Pats Benksijs sava zīmējuma pazušanu pagaidām nav komentējis.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams