Nupat atgriezušies Latvijā - Andrejs Osokins pēc koncerta Berlīnes Filharmonijā, bet māsas Balanas - Izraēlā, mūziķi uzsākuši intensīvu mēģinājumu procesu Latvijas Mūzikas akadēmijā. Aplūko foto no gatavošanās koncertiem! 

Māsu un Andreja Osokina kino mūzikas koncertos klausītāji izdzīvos cilvēka mūžu dažādu valstu kino mūzikas stāstā - no šūpuļdziesmas caur mīlestību un nāvi līdz pat atdzimšanai. Koncerta pirmajā daļā programmas koncepciju iezīmēs Johanesa Brāmsa slavenā, maigi sapņainā "Šūpuļdziesma" blakus nepielūdzamajai nāves tēmai no 118. opusa Intermeco, bet noslēgumā kaislīgais un kūsājošas dzīvības enerģijas pārpilnais Pirmais klavieru trio.

Māsas Balanas / Foto: Jānis Romanovskis

Koncerta otrajā daļā būs dzirdamas kompozīcijas no tādām filmām kā Franko Dzefirelli «Romeo un Džuljeta», Alfrēda Hičkoka «Psiho», Ingmara Bergmana «Mīklaini kā spoguļi», Stenlija Kubrika «Berija Lindona» un «Acis plaši aizvērtas», Andreja Tarkovska «Nostalģijas», Žana Pjēra Ženē «Amēlija», Romāna Poļanska «Rozmarijas bērns», Leonīda Leimaņa «Purva bridējs», Deivida Linča «Tvinpīka», Stīvena Spīlberga «Žokļi» un citām. Tās būs Nino Rotas, Marģera Zariņa, Jana Tīrsena, Andželo Badalamenti, Džona Viljamsa, kā arī Johana Sebastiāna Baha, Ferenca Lista, Sergeja Prokofjeva un Kloda Debisī kompozīcijas īpaši koncertam izveidotās transkripcijās vijolei, čellam un klavierēm. Koncerta programmas aranžējumu autors un komponists - Leo Lobrevs.

Mūziķu sniegumu papildinās speciāli šai programmai veidotas mākslinieka Jāņa Romanovska video projekcijas.

Foto: Māsas Balanas un Andrejs Osokins gatavojas koncerttūrei Latvijā.

Koncertturnejas datumi

4. oktobrī plkst. 19.00 Mazajā Mežotnes pilī (izpārdots)

5. oktobrī plkst. 16.30 Rūmenes muižas jaunajā koncertzālē: "KŪTS: kultūras un svinību telpa". 

6. oktobrī plkst. 16.00 Kultūras pilī «Ziemeļblāzma». 

11. oktobrī plkst. 19.00 Ventspils koncertzālē "Latvija" (izpārdots)

12. oktobrī plkst. 19:00 Ogres novada Kultūras centrā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams