FOTO: publicitātes

Organiskās kosmētikas ražotājs “MÁDARA Cosmetics” izstrādājis jaunu dekoratīvās kosmētikas līniju “MADARA organic makeup”, kuras sastāvā ir 36 toņu produkti: viegli mirdzošs tonālais krēms, mirdzošs izgaismotājs, acu un vaigu ēnas, uzacu pomāde, mitrinošs lūpu spīdums, izgaismojošs korektors. Līnijas izveidē un produktu ražošanas aprīkojumā investēts vairāk nekā pusmiljons eiro.

Līnija radītā sadarbībā ar grima māksliniecēm Viktoriju Breikšu un Linu Veiszu (Lyn Weiscz). Visi produkti radīti no dabīgām un ētiski iegūtām izejvielām. To cenas ir no 19 līdz 33 eiro par vienību.

FOTO: publicitātes

Uzņēmuma valdes locekle un zīmola produktu autore Lotte Tisenkopfa-Iltnere stāsta, ka jau iepriekš ar popularitāti izcēlušies MADARA tonējošie fluīdi,  2010. gadā kļūstot par bestselleriem, ļoti ātri popularitāti klientu vidū guva arī zīmola CC krēmi, “Šie rezultāti ādas kopšanas jomā vēl vairāk nostiprināja manu parliecību, ka mums ir jāpiedāvā alternatīvi produkti make-up nišā. Es vēlējos radīt iespēju vizuāli izpausties un kopt ādu vienlaikus, tāpēc sadarbībā ar grima māksliniecēm radījām šo dekoratīvās kosmētikas līniju. Gribam parādīt, ka dabiskumam nav nekā kopīga ar blāvumu vai garlaicību, un, jaunāko tehnoloģiju iedvesmoti, industrijai esam pieteikuši spilgtu, krāsainu, iedvesmojošu un reizē cilvēkam drošu organisko make-up.”

FOTO: publicitātes

Līnija pirmzirādi piedzīvoja Parīzes modes nedēļā, kad pēc somu grima mākslinieces Dženijas Džensones (Jenny Jansson) iniciatīvas produkcija tika izmantota franču zīmola “Dawei” modes skate.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO